Porzellan Zahl der Lose: 382
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3177853
11924
470
3160615
11925
470
14 db Aquincum, Hollóházi, Drasche figurák. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok 3178461
11926
470
15000
Sarreguiemines reggeliző szett: csésze, alátét, desszertes tál. 1860-1919 között, kis kopással, d: 21 cm
3160686
11927
470
Kínai dísztál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. XIX. sz. d: 26 cm
3178460
11928
470
15000
3178467
11929
470
15000
Sarreguiemines reggeliző szett: csésze, alátét, desszertes tál. 1860-1919 között, kis kopással, csésze peremén kis repedésvonallal, d: 21 cm
3178464
11930
470
15000
3178472
11931
470
15000
3178914
11932
470
Drasche Hadik huszár. Terv: Némethné Szonntag Éva. Jelzett, kézzel festett hibátlan, m: 18,5 cm 3179719
11933
470
14000
cca 1930 Tomasch Austria 2 darab art deco gyermekfej falidísz, jelzett, m: 11-12 cm
3183907
11934
470
15000
Unterweissbach lány kosárral. Terv.: Kurt Steiner. Jelzett, kézzel festett, m: 25 cm 3157774
11935
470
14000
Hummel "Surprise" figura, jelzett, restaurált, m: 14,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF