Porzellan

Zahl der Lose: 382

11924.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

14 db Aquincum, Hollóházi, Drasche figurák. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok
11925.

Rufpreis:
10 000 HUF

Sarreguiemines reggeliző szett: csésze, alátét, desszertes tál. 1860-1919 között, kis kopással, d: 21 cm
11926.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kínai dísztál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. XIX. sz. d: 26 cm
11927.

Rufpreis:
8 000 HUF

11928.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Sarreguiemines reggeliző szett: csésze, alátét, desszertes tál. 1860-1919 között, kis kopással, csésze peremén kis repedésvonallal, d: 21 cm
11929.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11930.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11931.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Drasche Hadik huszár. Terv: Némethné Szonntag Éva. Jelzett, kézzel festett hibátlan, m: 18,5 cm
11932.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1930 Tomasch Austria 2 darab art deco gyermekfej falidísz, jelzett, m: 11-12 cm
11933.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Unterweissbach lány kosárral. Terv.: Kurt Steiner. Jelzett, kézzel festett, m: 25 cm
11934.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Hummel "Surprise" figura, jelzett, restaurált, m: 14,5 cm
11935.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF