Porzellan

Zahl der Lose: 382

Hummel "Happines" figura, jelzett, 1964-72 között, restaurált, m: 12 cm
11936.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hummel "Little Fiddler" figura, jelzett, restaurált, 1934-50 között, m: 12,5 cm
11937.

Rufpreis:
10 000 HUF

Alt Wien 1802 áttört tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm
11938.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Antik kínai mokkás szett, tálcán. Tejkiöntő és egy fedél hiányzik, egyik csészén repedéssel.
11939.

Rufpreis:
12 000 HUF

11940.

Rufpreis:
5 000 HUF

11941.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1900, Art nouveau váza, kapaszkodó kislány alakjával. Festett biszkvit porcelán, plasztikus növényi ornamentikával díszített fülekkel, vázatesten virágkoszorú elemekkel. Talpazaton álló kapaszkodó kislány alak egyik kezén sérült ujjak. Restaurált. Jelzett, m: 23,5 cm
11942.

Rufpreis:
12 000 HUF

Libákat etető lány plasztikus figurájával ellátott antik cseh fajansz váza. Jelzett, restaurált, m: 36 cm
11943.

Rufpreis:
12 000 HUF

Porcelaine de Paris párizsi 8 darabos tárolóedény szett. Teljesen aranyozott, jelzett, kopással, d: 13 cm, m: 7,5 cm
11944.

Rufpreis:
12 000 HUF

1974 VEB Weinbrennerei Meerane - Kongreß 74. A kelet-németországi Chemnitzben (akkori nevén Karl-Marx-Stadt) 1974-ben megnyitott ,,Kongreß" hotel épületét mintázó, alkalmi kiadású porcelán italos flaska. Matricás, jelzett, hibátlan, 21x11x6 cm.
11945.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

11946.

Rufpreis:
8 000 HUF

Láng M. Budapest antik talpas kínáló. Jelzett, minimális kopottsággal, d: 27,5 cm, m: 9 cm
11947.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF