Porzellan Zahl der Lose: 382
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3157764
11936
470
Hummel "Happines" figura, jelzett, 1964-72 között, restaurált, m: 12 cm
3157762
11937
470
Hummel "Little Fiddler" figura, jelzett, restaurált, 1934-50 között, m: 12,5 cm 2977558
11938
470
11000
Alt Wien 1802 áttört tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm 3130466
11939
470
Antik kínai mokkás szett, tálcán. Tejkiöntő és egy fedél hiányzik, egyik csészén repedéssel.
3041962
11940
470
3147913
11941
470
3183931
11942
470
cca 1900, Art nouveau váza, kapaszkodó kislány alakjával. Festett biszkvit porcelán, plasztikus növényi ornamentikával díszített fülekkel, vázatesten virágkoszorú elemekkel. Talpazaton álló kapaszkodó kislány alak egyik kezén sérült ujjak. Restaurált. Jelzett, m: 23,5 cm
3157972
11943
470
Libákat etető lány plasztikus figurájával ellátott antik cseh fajansz váza. Jelzett, restaurált, m: 36 cm
3178277
11944
470
Porcelaine de Paris párizsi 8 darabos tárolóedény szett. Teljesen aranyozott, jelzett, kopással, d: 13 cm, m: 7,5 cm
3111519
11945
470
7500
1974 VEB Weinbrennerei Meerane - Kongreß 74. A kelet-németországi Chemnitzben (akkori nevén Karl-Marx-Stadt) 1974-ben megnyitott ,,Kongreß" hotel épületét mintázó, alkalmi kiadású porcelán italos flaska. Matricás, jelzett, hibátlan, 21x11x6 cm.
3142999
11946
470
3124116
11947
470
Láng M. Budapest antik talpas kínáló. Jelzett, minimális kopottsággal, d: 27,5 cm, m: 9 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF