Porzellan Zahl der Lose: 382
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2347376
11948
470
2976467
11949
470
2780820
11950
470
Japán szendvicses készlet, hat személyes, kézzel festett jelzett, kis csorbákkal. 3084068
11951
470
Meissen lila virágmintás dísztál, bronz táltartón. Jelzett, kis karcokkal, kis kopással, d: 28 cm
2824888
11952
470
Keleti porcelán váza, jelzett, kopásokkal, m: 32 cm
3148244
11953
470
Unterweissbach primadonna. Biszkvit és mázas porcelán, jelzett, a kezében tartott rész sérült, m: 24,5 cm 3159705
11954
470
3161671
11955
470
KMK porcelán kávés készlet. Jelzett, kopással, 1-1 pattogzással, egyik csészén lepattanással, teljes.
3101803
11956
470
3142664
11957
470
1879-1909 Villeroy & Boch "Dresden blue" hagymamintás vajtartó. Máz alatti kobalt festéssel, jelzett: "Mercury" pecsét, kopással, fedél peremén kis lepattanással, d: 15,5 cm
3012649
11958
470
cca 1920-1930 Pirkenhammer Fischer & Mieg gésamintás, kézzel festett/matricás nagyméretű szervírozó tál, jelzéssel, minimális kopottsággal, 43x31 cm
2598604
11959
470
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF