Porzellan

Zahl der Lose: 382

Herendi Viktória mintás kínáló, hátoldalán ütődésnyommal, 18,5x14 cm
11828.

Rufpreis:
3 000 HUF
17

Herendi és Zsolnay ékszeres tálka, jelzett, kopással, h: 8,5-11,5 cm
11829.

Rufpreis:
1 800 HUF

Herendi elefánt. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 4,5 cm
11830.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Viktória mintás bonbonier, koi hal fogóval. Jelzett, fedele ragasztott, d: 7,5 cm, m: 9 cm
11831.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1885 Zsolnay hatalmas zsíros bödön. Szürkemázas, formába öntött finomfajansz, jelzett, repedt mázzal, néhány kisebb repedésvonallal, szájánál egy pattanással, m: 44 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
11832.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

11833.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Zsolnay robot csibe, eozin mázas, jelzett (tervező: Nádor Judit), hibátlan, m:7,5 cm
11834.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

11835.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11836.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

11837.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Zsolnay Pompadour mintás kávés készlet, teljes, jelzett, hibátlan.
11838.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11839.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF