Porzellan Zahl der Lose: 382
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3180863
11828
470
Herendi Viktória mintás kínáló, hátoldalán ütődésnyommal, 18,5x14 cm 3180857
11829
470
Herendi és Zsolnay ékszeres tálka, jelzett, kopással, h: 8,5-11,5 cm 3182480
11830
470
Herendi elefánt. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 4,5 cm 3183919
11831
470
Herendi Viktória mintás bonbonier, koi hal fogóval. Jelzett, fedele ragasztott, d: 7,5 cm, m: 9 cm
3056387
11832
470
32000
cca 1885 Zsolnay hatalmas zsíros bödön. Szürkemázas, formába öntött finomfajansz, jelzett, repedt mázzal, néhány kisebb repedésvonallal, szájánál egy pattanással, m: 44 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION 3047713
11833
470
26000
2937564
11834
470
32000
Zsolnay robot csibe, eozin mázas, jelzett (tervező: Nádor Judit), hibátlan, m:7,5 cm
3149078
11835
470
40000
3141650
11836
470
30000
3182102
11837
470
30000
3176851
11838
470
40000
Zsolnay Pompadour mintás kávés készlet, teljes, jelzett, hibátlan.
3177606
11839
470
40000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF