Porzellan Zahl der Lose: 382
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3143774
11840
470
Zsolnay virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett (Kovácsné) hibátlan 26 cm
3177589
11841
470
Zsolnay Pompadour szendvicses készlet, jelzett, hibátlan. 3152223
11842
470
Zsolnay kisplasztika - bagoly. Sötét eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, kopással, m: 7,5 cm
3143776
11843
470
13000
Zsolnay virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett (Szalai Izabella.) hibátlan 18 cm 3160972
11844
470
Zsolnay szürkemarha.Terv.:Sinkó András. Kézzel festett, jelzett, hibátlan (farkánál tűzhiba), m:15 cm, h:31 cm 3181532
11845
470
Zsolnay kancsó. cca 1870, öntött finomfajansz, máz alatti kobalt festéssel, jelzett, aljánál lepattanással, m: 18 cm 3181292
11846
470
Zsolnay repesztett ökörvér mintás váza. Jelzés nélkül, kis mázpattogzással, m: 13,5 cm 3180700
11847
470
13000
Zsolnay virágmintás áttört peremű kaspó. Jelzett, hibátlan, m: 10 cm
3182104
11848
470
15000
Zsolnay virágcsokor mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 27 cm 3182105
11849
470
15000
Zsolnay virágcsokor mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 27 cm 3182106
11850
470
15000
Zsolnay virágcsokor mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 27 cm 3177593
11851
470
Zsolnay Pompadour kétágú gyertyatartó. Jelzett, 25x21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF