Porzellan

Zahl der Lose: 382

Zsolnay virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett (Kovácsné) hibátlan 26 cm
11840.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Zsolnay Pompadour szendvicses készlet, jelzett, hibátlan.
11841.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zsolnay kisplasztika - bagoly. Sötét eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, kopással, m: 7,5 cm
11842.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Zsolnay virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett (Szalai Izabella.) hibátlan 18 cm
11843.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Zsolnay szürkemarha.Terv.:Sinkó András. Kézzel festett, jelzett, hibátlan (farkánál tűzhiba), m:15 cm, h:31 cm
11844.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay kancsó. cca 1870, öntött finomfajansz, máz alatti kobalt festéssel, jelzett, aljánál lepattanással, m: 18 cm
11845.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay repesztett ökörvér mintás váza. Jelzés nélkül, kis mázpattogzással, m: 13,5 cm
11846.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay virágmintás áttört peremű kaspó. Jelzett, hibátlan, m: 10 cm
11847.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Zsolnay virágcsokor mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 27 cm
11848.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11849.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11850.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Zsolnay Pompadour kétágú gyertyatartó. Jelzett, 25x21 cm
11851.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF