Porzellan

Zahl der Lose: 382

Sarreguiemines reggeliző szett: csésze, alátét, desszertes tál. 1860-1919 között, kis kopással, mázszíneződéssel, d: 21 cm
11972.

Rufpreis:
10 000 HUF

Villeroy & Boch dísztál Ich bin dir herzlich gut (Kedves vagyok hozzád) felirattal. cca 1880/1890, jelzett, mázrepedéssel, d: 30,5 cm
11973.

Rufpreis:
6 000 HUF

2 db orosz porcelán kép. Matricás, jelzett, hibátlan d: 9 cm 4x5 cm
11974.

Rufpreis:
4 000 HUF

Stilizált őzek. cca 1960, iparművész falidísz, jelzés nélkül, hibátlan, 26x20 cm
11975.

Rufpreis:
5 000 HUF

Antik csehszlovák kegytárgy szobor. Sorszámozott, kopással, m: 21 cm
11976.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kínai kétfüles váza, jelzett, kis kopással, m: 35 cm
11977.

Rufpreis:
5 000 HUF

Wallendorf modernista városképes kínálótál. Jelzett, hibátlan, d: 32 cm
11978.

Rufpreis:
2 000 HUF

11979.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aufsatz Kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopással sz: 32 cm
11980.

Rufpreis:
5 000 HUF

Allerton's Willow Flow Blue 2 darab kínaizáló tál. Jelzett, mázrepedéssel, kis sérüléssel, d: 25 cm
11981.

Rufpreis:
4 000 HUF

11982.

Rufpreis:
6 000 HUF

11983.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF