Porzellan Zahl der Lose: 382
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3178470
11972
470
Sarreguiemines reggeliző szett: csésze, alátét, desszertes tál. 1860-1919 között, kis kopással, mázszíneződéssel, d: 21 cm
3104036
11973
470
Villeroy & Boch dísztál Ich bin dir herzlich gut (Kedves vagyok hozzád) felirattal. cca 1880/1890, jelzett, mázrepedéssel, d: 30,5 cm
3149015
11974
470
2 db orosz porcelán kép. Matricás, jelzett, hibátlan d: 9 cm 4x5 cm
3048469
11975
470
Stilizált őzek. cca 1960, iparművész falidísz, jelzés nélkül, hibátlan, 26x20 cm 3141672
11976
470
Antik csehszlovák kegytárgy szobor. Sorszámozott, kopással, m: 21 cm
3141613
11977
470
Kínai kétfüles váza, jelzett, kis kopással, m: 35 cm
3103002
11978
470
Wallendorf modernista városképes kínálótál. Jelzett, hibátlan, d: 32 cm 3043871
11979
470
3141212
11980
470
Aufsatz Kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopással sz: 32 cm
3063638
11981
470
Allerton's Willow Flow Blue 2 darab kínaizáló tál. Jelzett, mázrepedéssel, kis sérüléssel, d: 25 cm
3141188
11982
470
3030161
11983
470
3200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF