Porzellan Zahl der Lose: 382
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3157527
12107
470
Dánia 3 darab kobalt festéses dísztányér, Hans Christian Andersen meséinek jeleneteivel díszítve, jelzett, hibátlan, d: 19 cm 3158155
12108
470
Gyermekpár fajansz figura, restaurált, m: 14 cm
3178660
12109
470
Antik cseh aludt tejes bögre, jelzett, m: 9,5 cm 3177427
12110
470
Plasztikus virágmintákkal díszített tojás alakú bonbonier, jelzés nélkül, kis pattogzással, h: 12,5 cm
3177921
12111
470
Hollóházi dísztál, jelzett, d: 24 cm 3177903
12112
470
Kínai váza, jelzés nélkül, kopással, m: 30 cm
3183354
12113
470
3800
Benzines kanna alakú váza. Jelzett, m: 14 cm
3182606
12114
470
Jegesmedve. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 22,5 cm 3182608
12115
470
Regal Crown kisfiú pár. Jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm 3182742
12116
470
3200
Türkizzöld bordázott design gömbváza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 8,5 cm
3182732
12117
470
3200
Német biszkvit porcelán váza. Sorszámozott, hibátlan, m: 11 cm
3182725
12118
470
3200
Villeroy & Boch "Paon" dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 26,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF