https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3141900
10622
470
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mocsay Béla (működött 1920-45 körül): Sztrájktanya előtt (Ferencvárosi utca). Akvarell, tus, toll, papír, jelezve balra lent. Hátoldalán Nemzeti Szalon Ujságrajzolók c. kiállítás, a Munkácsy Céh az Ernst Múzeumban rendezett tárlatának és a Humoros művek a Műcsarnokban rendezett korabeli raglapjával. Üvegezett fakeretben, 27×24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3136461
10623
470
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mráz János (1950-): Folyópart farakással. Olaj, farost, Jbl.: Mráz. 44x60 cm, keretben, jó állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
3136437
10624
470
0
42000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Miháltz Pál (1899-1988): Szentendrei házak. pasztell, papír, Jjl.: Miháltz Pál 959. 46x60 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
3184426
10625
470
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Morinyi Ödön (1877-1958): Női akt. Ceruza, papír, jelzett. 24×19,5 cm. 3103582
10626
470
0
2400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdő. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 11,5x19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3144853
10627
470
0
110000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Chewing. Olaj, vászon. Jelezve balra lent és a hátoldalán. 58x58 cm. / oil on canvas, signed lower left and on the reverse
Das Lot is nicht erreichbar
3137829
10628
470
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Gábor (1949-): Táj (...), 2001. Litográfia, papír, jelzett, 8/13 számozással, lapméret: 50×35 cm 3142781
10629
470
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nádas Alexandra (1974-): Ablakok I., 1997-2004. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 16/22. 25x14,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3130337
10630
470
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Ferenc (1892-1970): Gyerekek. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, 31,5×21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2950103
10631
470
0
9500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nolipa István Pál (1907-1986): Forgatag, 1967. Színes tus, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 8,5x31 cm 3140092
10632
470
0
44000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nowinsky Jenő (1884-?): Hazafelé. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátolfalán budapesti Új Szalon kissé töredékes raglapjával. Javított. Dekoratív fakeretben, 60x70 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3130339
10633
470
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Ferenc (1892-1970): Kutya, 1910. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, apró lapszéli sérüléssel, 28,5×16,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse