Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

10779.

Rufpreis:
12 000 HUF

Séday Éva (1929-2011): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, bársonyborítású fakeretben, 35,5×19 cm
10780.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10781.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

10782.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10783.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Szőnyi István (1894-1960): Társaság. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, 20×24 cm
10784.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Anya gyermekével. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, 30×39 cm
10785.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szőnyi István (1894-1960): Társaság. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, 24,5×27 cm
10786.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10787.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szyksznian Wanda (1948-) Cím nélkül. Akvarell, papír. Jelzett . üvegezett keretben 17x22 cm
10788.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szyksznian Wanda (1948-): Színes pillangók (cím nélkül, a Gyöngykor c. mappából). Computer print, merített papír, jelzett, számozott (34/70), 29x13 cm
10789.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szyksznian Wanda (1948-): Békák, gyíkok (cím nélkül, a Gyöngykor c. mappából). Computer print, merített papír, jelzett, számozott (34/70), 28x13 cm
10790.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF