Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3181527
10935
470
15000
Vajda Lajos, Moholy-Nagy-László, Lossonczy Tamás, Jakovits József, Marosán Gyula: 5 db nyomat, papír. Vajda Lajos mű kivételével jelzett a nyomaton. Feltehetően 1960-as évek. 21x30 cm 3133869
10936
470
Véssey Gábor (1948-): R. őszi fényben, 1999. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat 2/3 számozással, 15×15 cm
3135060
10937
470
Véssey Gábor (1948-): Gyertyaláng III, 1999. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 4/4 számozással, 30×25 cm 3135819
10938
470
Véssey Gábor (1948-): No (...), 2000. Litográfia, papír, jelzett, 9/13 számozással, 30×25 cm
3141944
10939
470
Varga Mátyás (1910-2002): Virágok, 1955. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 46,5×36 cm
3140918
10940
470
Vén Zoltán (1941-): Woo-doo krisztus. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA V/VIII számozással, 39,5x25 cm 3138135
10941
470
ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): Don Quichote (...) a fogadóban, Sancho kint étkezik a fogadó előtt, 2021. Akvarell, tus, papír, jelzett, 35×25 cm
3141141
10942
470
15000
3147949
10943
470
14000
Würtz Ádám (1927-1994): Szelíd múzsa (Berzsenyi Dániel). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, hátoldali üveg törött. 24,5x30 cm
2590824
10944
470
2843686
10945
470
11000
3029288
10946
470
40000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF