Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Vajda Lajos, Moholy-Nagy-László, Lossonczy Tamás, Jakovits József, Marosán Gyula: 5 db nyomat, papír. Vajda Lajos mű kivételével jelzett a nyomaton. Feltehetően 1960-as évek. 21x30 cm
10935.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Véssey Gábor (1948-): R. őszi fényben, 1999. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat 2/3 számozással, 15×15 cm
10936.

Rufpreis:
4 000 HUF

Véssey Gábor (1948-): Gyertyaláng III, 1999. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 4/4 számozással, 30×25 cm
10937.

Gelöscht

Véssey Gábor (1948-): No (...), 2000. Litográfia, papír, jelzett, 9/13 számozással, 30×25 cm
10938.

Rufpreis:
4 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Virágok, 1955. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 46,5×36 cm
10939.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vén Zoltán (1941-): Woo-doo krisztus. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA V/VIII számozással, 39,5x25 cm
10940.

Gelöscht

ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): Don Quichote (...) a fogadóban, Sancho kint étkezik a fogadó előtt, 2021. Akvarell, tus, papír, jelzett, 35×25 cm
10941.

Rufpreis:
4 000 HUF

10942.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Würtz Ádám (1927-1994): Szelíd múzsa (Berzsenyi Dániel). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, hátoldali üveg törött. 24,5x30 cm
10943.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10944.

Rufpreis:
2 400 HUF

10945.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10946.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF