Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3164693
10959
470
80000
Zemplényi Magda (1899-1965): Tanyasi udvar. Olaj, karton, jelzés nélkül. 54×62 cm. Fakeretben
3133541
10960
470
Zemlényi Csaba (1943-): "Paestum", 2005. Litográfia, papír, jelzett, lapszéli kisebb törésnyommal. 32,5x29 cm
3133553
10961
470
Zemlényi Csaba (1943-): Az ék. Litográfia, papír, jelzett, számozott (20/22), 23x35 cm
3136390
10962
470
28000
Ziegler Németh Ferenc (1971- ): Karcagi tanya. olaj, farost, jjl.: Németh. 37x60 cm, keretben, jó állapotú.
3182380
10963
470
Zala Tibor (1920-2004): Virágok. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 15,5×12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF