Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Zöldellő táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Papírra kasírozva. Lap szélén foltos. 37x24,5 cm
10647.

Rufpreis:
2 400 HUF

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Liget. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonon. Karton széle foltos. 30x40 cm
10648.

Rufpreis:
2 400 HUF

10649.

Rufpreis:
2 400 HUF

10650.

Rufpreis:
2 400 HUF

Nolipa István Pál (1907-1986): Dömösi templom dekorációs terve, 1937. Akvarell, papír. Jelzett a hátoldalán. Kissé foltos és kissé sérült. Rétegelt falemezre kasírozva. 51,5x56 cm
10651.

Rufpreis:
8 000 HUF

10652.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10653.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Nagy Lajos (1956-): Férfi akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 43x30,5 cm
10654.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy Lajos (1956-): Visegrádnál (Duna). Akvarell, papír, jelzés nélkül. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 36x49 cm
10655.

Rufpreis:
1 000 HUF

10656.

Rufpreis:
1 000 HUF

Neogrády Antal (1944-): Egzotikus kollázs, 1995. Kollázs, papír, jelezve jobbra középen, 31×23,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10657.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10658.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF