https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3081133
10647
470
0
2400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Zöldellő táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Papírra kasírozva. Lap szélén foltos. 37x24,5 cm 3081145
10648
470
0
2400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Liget. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonon. Karton széle foltos. 30x40 cm 3103552
10649
470
0
2400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőrészlet. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. kartonra kasírozva. 23x17,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3038084
10650
470
0
2400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdő. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Sérült üveg mögött. 26,5x16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3126387
10651
470
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nolipa István Pál (1907-1986): Dömösi templom dekorációs terve, 1937. Akvarell, papír. Jelzett a hátoldalán. Kissé foltos és kissé sérült. Rétegelt falemezre kasírozva. 51,5x56 cm 2971835
10652
470
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nolipa István Pál (1907-1986): Az első deres délelőtt a Gubacsi-téglagyárban (Pesterzsébet), 1953. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 35x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2971851
10653
470
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nolipa István Pál (1907-1986): 1946. május 1. Budapesten. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Sarkaiban papírra rögzítve. 24,5x33 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3068897
10654
470
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Lajos (1956-): Férfi akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 43x30,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3068893
10655
470
0
1000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Lajos (1956-): Visegrádnál (Duna). Akvarell, papír, jelzés nélkül. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 36x49 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3068900
10656
470
0
1000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Lajos (1956-): Portré. Szén, papír, jelzett. 43x30,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3044897
10657
470
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Neogrády Antal (1944-): Egzotikus kollázs, 1995. Kollázs, papír, jelezve jobbra középen, 31×23,5 cm. Üvegezett fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3144869
10658
470
0
80000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Squeeze. Olaj, vászon. Jelezve balra lent és a hátoldalán. 70x50 cm. / oil on canvas, signed lower right and on the reverse
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse