https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3134632
10634
470
0
2400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Hegyvidék. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 13x8,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3134634
10635
470
0
2400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Hegyvidéki fenyők. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 16,5x9,5 cm 3177975
10636
470
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Németh György (1888-1962): Falusi udvar. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán régi kiállítási raglappal. Dekoratív fakeretben. 30x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3164960
10637
470
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Németh György (1888-1962): Szekér falusi utcában. Olaj, vászon ,jelzett, laza keretben. 60x80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2834268
10638
470
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Németh János (1936-): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 14,5x17,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3181569
10639
470
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Novotny Emil Róbert (1898-1975): Expresszív táj. Akvarell, ceruza, papír, jelezve balra lent. Sarkaiban sérült és kissé foltos, 22,5x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3165236
10640
470
0
6500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Barbara (1976-). Örvénylő formák. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 38,5x28,5 cm 3160889
10642
470
0
2200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyerges Pál (1914-1987): Társaság (olvashatatlan címmel). Linómetszet, papír, jelzett, Nyerges Pál autográf ajándékozási soraival 1957-ből,, üvegezett fakeretben, 8x12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2949985
10643
470
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nolipa István Pál (1907-1986): Enteriőr, 1967. Tus, papír. Jelezve balra lent. Paszpartuban. 22,5x29,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2950052
10644
470
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nolipa István Pál (1907-1986): Bátyja portréja (Karcsi bácsi), 1961. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent. Lap széle kissé sérült. 35x27,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2971866
10645
470
0
34000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nolipa István Pál (1907-1986): Nyári cukrászda (Budapest?), 1963. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Jobb alsó sarkában sérült. 50x65 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2949919
10646
470
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nolipa István Pál (1907-1986): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Feltekerve, sérült. 75x105 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse