Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Hegyvidék. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 13x8,5 cm
10634.

Rufpreis:
2 400 HUF

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Hegyvidéki fenyők. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 16,5x9,5 cm
10635.

Rufpreis:
2 400 HUF

Németh György (1888-1962): Falusi udvar. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán régi kiállítási raglappal. Dekoratív fakeretben. 30x40 cm
10636.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10637.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10638.

Rufpreis:
10 000 HUF

Novotny Emil Róbert (1898-1975): Expresszív táj. Akvarell, ceruza, papír, jelezve balra lent. Sarkaiban sérült és kissé foltos, 22,5x29 cm
10639.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nagy Barbara (1976-). Örvénylő formák. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 38,5x28,5 cm
10640.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

10642.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10643.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10644.

Rufpreis:
12 000 HUF

10645.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10646.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF