Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Faragó Zoltán (1898-1970): Piros ruhás lány portréja. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. 49,5x39,5 cm. Dekoratív fakeretben.
10319.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Für Emil (1967-): A macska, 2002. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E/A jelzéssel. 13,5x18,5 cm
10320.

Rufpreis:
4 000 HUF

Für Emil (1967-): Rastha ördög. Goa, 2006. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 1/21. 22x15 cm
10321.

Rufpreis:
4 000 HUF

10322.

Rufpreis:
2 000 HUF

10323.

Rufpreis:
4 000 HUF

10324.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Formanek Barbara (1976): Alkony, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA IV/VI számozással, 29×29 cm
10325.

Gelöscht

Farkas András (1920-1991): Fák, füvek, 1989. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 30x43 cm.
10326.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10327.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10328.

Rufpreis:
6 000 HUF

10329.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10330.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF