https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3124019
10319
470
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Faragó Zoltán (1898-1970): Piros ruhás lány portréja. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. 49,5x39,5 cm. Dekoratív fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3142842
10320
470
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Für Emil (1967-): A macska, 2002. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E/A jelzéssel. 13,5x18,5 cm 3142784
10321
470
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Für Emil (1967-): Rastha ördög. Goa, 2006. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 1/21. 22x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2807473
10322
470
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Für Emil (1967-): "Baden-Baden", 2011. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/6), lapszéli törésnyomokkal és foltokkal. 33×23 cm 2773065
10323
470
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Feka Lajos (1953-2011): Női szent szellem (cím nélkül). Olaj, farost. Jelzett. 68x48 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
2991748
10324
470
0
180000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Frank Magda (1914-1997): 10 db szitanyomat, papír, mind jelzett és számozott (4/40), lapméret: 50x35 cm. Készült a Vasarely Múzeum műhelyében, 1989. Eredeti karton mappában / Magda Frank (1914-1997): 10 pcs of screenprint on paper, all of them signed and numbered (4/40), sheet size: 50x35 cm, in original cardboard portfolio. Made by the Vasarely Museum, Hungary, 1989.
Das Lot is nicht erreichbar
3143507
10325
470
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Formanek Barbara (1976): Alkony, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA IV/VI számozással, 29×29 cm 2951772
10326
470
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Farkas András (1920-1991): Fák, füvek, 1989. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 30x43 cm. 3073223
10327
470
0
22000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 26,5x39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3139976
10328
470
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Farkas Attila (1974-): Spanyol táncosnő, 1996. Tus, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 42x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3135600
10329
470
0
60000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Fejér Csaba (1936-2002): Udvar. Vegyes technika, papír, jbl.: Fejér Csaba, jjl: 959. 33x44 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
2644330
10330
470
0
80000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gulyás Dénes (1927-2003): Tömeg a budapesti Parlament előtt. Akril, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse