Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

10295.

Rufpreis:
6 000 HUF

10296.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Formanek Barbara (1976): Tejút, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VII/10 számozással, 15×15 cm
10297.

Rufpreis:
4 000 HUF

Formanek Barbara (1976): Alkony, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VI/VI számozással, 29×29 cm
10298.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fery Antal (1908-1994), Kaveczky Zoltán (1897-1965) és Arató jelzéssel (Arató János?): 3 db sokszorosított grafika. Klf. technikák, papír, jelzett. Lapok piros festéktől elszíneződve. Klf. méretekben.
10299.

Rufpreis:
5 000 HUF

Földes Vilmos (1942-): Válófélben (erotikus karikatúra). Tus, fedőfehér, papír, jelzett. 14,5×19,5 cm.
10300.

Rufpreis:
4 000 HUF

Füssy Margit (működött 1930-40 körül): Líbiai vízpart, Tripoli környéke, 1939. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattaé. Díszes, korabeli fakeretben, 37×50 cm
10301.

Rufpreis:
12 000 HUF

10302.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fábián Gyula (1884-1955): Kígyó tér autóval (Budapesti forgatag), 1920-30 körül. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 23x31,5 cm
10303.

Rufpreis:
12 000 HUF

10304.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Frank Magda (1914-1997): Absztrakt kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 26x39 cm
10305.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10306.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF