Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3160430
10295
470
3073248
10296
470
22000
3140833
10297
470
Formanek Barbara (1976): Tejút, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VII/10 számozással, 15×15 cm
3136784
10298
470
Formanek Barbara (1976): Alkony, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VI/VI számozással, 29×29 cm
3177650
10299
470
Fery Antal (1908-1994), Kaveczky Zoltán (1897-1965) és Arató jelzéssel (Arató János?): 3 db sokszorosított grafika. Klf. technikák, papír, jelzett. Lapok piros festéktől elszíneződve. Klf. méretekben.
3184421
10300
470
Földes Vilmos (1942-): Válófélben (erotikus karikatúra). Tus, fedőfehér, papír, jelzett. 14,5×19,5 cm.
3164026
10301
470
Füssy Margit (működött 1930-40 körül): Líbiai vízpart, Tripoli környéke, 1939. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattaé. Díszes, korabeli fakeretben, 37×50 cm
2825780
10302
470
Farkas Lajos (1919-1998): Fények a vízen. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 50x70 cm 3148004
10303
470
Fábián Gyula (1884-1955): Kígyó tér autóval (Budapesti forgatag), 1920-30 körül. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 23x31,5 cm 2581074
10304
470
28000
3068052
10305
470
19000
Frank Magda (1914-1997): Absztrakt kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 26x39 cm
3110561
10306
470
24000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF