https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció sárgával. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (6/40), 33x18 cm
1
10307.

Frank Magda (1914-1997): Kompozíció sárgával. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (6/40), 33x18 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. 42×28 cm / Magda Frank (1914-1997): Composition. Screenprint on paper, signed. 42×28 cm.
1
10308.

Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. 42×28 cm / Magda Frank (1914-1997): Composition. Screenprint on paper, signed. 42×28 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
EUR
,
53,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Feszt László, ifj. (1957-): "Composition A/84", 1984. Kollográfia, papír, jelzett, művészpéldány E d'A. jelzéssel. 59×36 cm. Üvegezett fakeretben.
1
10309.

Feszt László, ifj. (1957-): "Composition A/84", 1984. Kollográfia, papír, jelzett, művészpéldány E d'A. jelzéssel. 59×36 cm. Üvegezett fakeretben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
EUR
,
137,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Forray Nóry (1968-): Díszes társaság. Akril, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 50x70 cm
1
10310.

Forray Nóry (1968-): Díszes társaság. Akril, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 50x70 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
EUR
,
106,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Forrai Gábor (1925 - 2000): Szerénke. Olaj, karton. Jelzett, dekoratív keretben. 45x30 cm
1
10311.

Forrai Gábor (1925 - 2000): Szerénke. Olaj, karton. Jelzett, dekoratív keretben. 45x30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fekete Zsolt (1935-2016): Kecsetkisfaludi templom (Székelykecset, Erdély), 1982. Tus, papír, jelzett, 30x21 cm
1
10312.

Fekete Zsolt (1935-2016): Kecsetkisfaludi templom (Székelykecset, Erdély), 1982. Tus, papír, jelzett, 30x21 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 31,5x21 cm
1
10313.

Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 31,5x21 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Feszt László, ifj. (1957-): "A mágus". Giclée nyomat, papír, jelzett, számozott (3/20) a hátoldalán. 27×19 cm. Üvegezett fakeretben.
1
10314.

Feszt László, ifj. (1957-): "A mágus". Giclée nyomat, papír, jelzett, számozott (3/20) a hátoldalán. 27×19 cm. Üvegezett fakeretben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Feszt László, ifj. (1957-): "A zöld lény". Giclée nyomat, papír, jelzett, számozott (3/20) a hátoldalán. 27×19 cm. Üvegezett fakeretben.
1
10315.

Feszt László, ifj. (1957-): "A zöld lény". Giclée nyomat, papír, jelzett, számozott (3/20) a hátoldalán. 27×19 cm. Üvegezett fakeretben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Farkasházy Miklós (1895-1964): Horgászok a Dunán. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Paszpartuban, 28×40 cm / Watercolour on paper, signed lower right, in passepartout.
1
10316.

Farkasházy Miklós (1895-1964): Horgászok a Dunán. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Paszpartuban, 28×40 cm / Watercolour on paper, signed lower right, in passepartout.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Alberto Fremura (1936-2023): Tengerészek. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 70x50 cm. / Alberto Fremura (1936-2023), Italian painter: Seamen. Miced technique on paper. Signed lower right. Framed. 70x50 cm.
1
10317.

Alberto Fremura (1936-2023): Tengerészek. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 70x50 cm. / Alberto Fremura (1936-2023), Italian painter: Seamen. Miced technique on paper. Signed lower right. Framed. 70x50 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
EUR
,
112,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fehér Imre (1966-): Alpesi táj. Olaj, farost, jelzett, keretben 60x80 cm
1
10318.

Fehér Imre (1966-): Alpesi táj. Olaj, farost, jelzett, keretben 60x80 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse