Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3160670
10465
470
Kántor István, XIX. sz. vége: Historizáló bútor- és enteriőrterv Párizs, 1882. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, üvegezett fakeretben, 24x50 cm
3167232
10466
470
14000
Kurdy Ilona (1951-): Virág. Vegyes technika, farost. Jelzett a hátoldalán. 50x40 cm 3162011
10467
470
9500
Kalcsó József (1952- ): Tanya, 1985. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 30×45 cm
3137862
10468
470
Kőszeghy Csilla (1977-): Nyári kép, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 21/22 számozással. 27,5x35 cm
3142803
10469
470
Kiss Ilona (1955-): "A kettőnk dolgáról", 2002. Linómetszet, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. V./XII. számozással. 16x16 cm
3142790
10470
470
Kiss Ilona (1955-): "Frankfurti zöld szósz", 2001. Szitanyomat, papír, jelzett. 2/25 számozással. 40x28 cm
3138456
10471
470
Kiss Ilona (1955-): "A hegyi füvekről", 2002. Linómetszet, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. VI./XII. számozással. 10,5x18 cm
3138461
10472
470
Kiss Ilona (1955-): "A nyíló nárciszmezőkről", 2002. Linómetszet, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. III/XII számozással. 10,5x18 cm
3133613
10473
470
Katona Kata (1942-): Gyermekvilág, 1918. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 14/7 számozással. 29x21 cm
3133605
10474
470
Katona Kata (1942-): Álom-idő VI. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VIII/VIII. számozással. 29x20 cm
3134999
10475
470
Kókay Krisztina (1943-): Régi kert, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 25/9 számozással, 40×29 cm
3133689
10476
470
Kőszeghy Csilla (1977-): Nyári kép, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 12/22 számozással. 27,5x35 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF