Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Kántor István, XIX. sz. vége: Historizáló bútor- és enteriőrterv Párizs, 1882. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, üvegezett fakeretben, 24x50 cm
10465.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kurdy Ilona (1951-): Virág. Vegyes technika, farost. Jelzett a hátoldalán. 50x40 cm
10466.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kalcsó József (1952- ): Tanya, 1985. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 30×45 cm
10467.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Kőszeghy Csilla (1977-): Nyári kép, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 21/22 számozással. 27,5x35 cm
10468.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kiss Ilona (1955-): "A kettőnk dolgáról", 2002. Linómetszet, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. V./XII. számozással. 16x16 cm
10469.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kiss Ilona (1955-): "Frankfurti zöld szósz", 2001. Szitanyomat, papír, jelzett. 2/25 számozással. 40x28 cm
10470.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kiss Ilona (1955-): "A hegyi füvekről", 2002. Linómetszet, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. VI./XII. számozással. 10,5x18 cm
10471.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kiss Ilona (1955-): "A nyíló nárciszmezőkről", 2002. Linómetszet, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. III/XII számozással. 10,5x18 cm
10472.

Rufpreis:
4 000 HUF

Katona Kata (1942-): Gyermekvilág, 1918. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 14/7 számozással. 29x21 cm
10473.

Rufpreis:
4 000 HUF

Katona Kata (1942-): Álom-idő VI. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VIII/VIII. számozással. 29x20 cm
10474.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kókay Krisztina (1943-): Régi kert, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 25/9 számozással, 40×29 cm
10475.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kőszeghy Csilla (1977-): Nyári kép, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 12/22 számozással. 27,5x35 cm
10476.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF