Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

10441.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Kunt Ernő (1920-1994): XIX. Színes linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 44,5×61,5 cm
10442.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kránitz Margit (1928-2000): Fácános csendélet. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Szélein keretezésből fakadó kisebb sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben. 50x70 cm
10443.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Kamper László (-): Széthasadófélben, 2007. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. II./VII. számozással. 50x37 cm
10444.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kozák Attila (1949-): Land art I., 1983. Vegyes technika, papír, jelzett. 41x27 cm
10445.

Rufpreis:
4 000 HUF

Klimó István (1883-1961): Hazafelé. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 29×39,5 cm
10446.

Rufpreis:
12 000 HUF

Klimó István (1883-1961): Táncolók. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 35,5×28 cm
10447.

Rufpreis:
12 000 HUF

Klimó István (1883-1961): Kertrészlet. Pasztell, papír. Jelezve balra lent. Lap széle kissé sérült. 51x28 cm.
10448.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Klimó István (1883-1961): 3 db akt tanulmányrajz. Szén, papír. Mindegyik jelzett és sérült. 60×47 és 55x33 cm közötti méretekben.
10449.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kovács Attila (1938-2017): P3-A1, 1970-73 (1975). Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán, művészpéldány E.A. 2/30 számozással. 22x22 cm.
10450.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10451.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10452.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF