Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3136551
10441
470
130000
3184809
10442
470
Kunt Ernő (1920-1994): XIX. Színes linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 44,5×61,5 cm 3178038
10443
470
19000
Kránitz Margit (1928-2000): Fácános csendélet. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Szélein keretezésből fakadó kisebb sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben. 50x70 cm
3140913
10444
470
Kamper László (-): Széthasadófélben, 2007. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. II./VII. számozással. 50x37 cm
3181579
10445
470
Kozák Attila (1949-): Land art I., 1983. Vegyes technika, papír, jelzett. 41x27 cm
3180093
10446
470
Klimó István (1883-1961): Hazafelé. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 29×39,5 cm
3180060
10447
470
Klimó István (1883-1961): Táncolók. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 35,5×28 cm
3180199
10448
470
14000
Klimó István (1883-1961): Kertrészlet. Pasztell, papír. Jelezve balra lent. Lap széle kissé sérült. 51x28 cm.
3180186
10449
470
Klimó István (1883-1961): 3 db akt tanulmányrajz. Szén, papír. Mindegyik jelzett és sérült. 60×47 és 55x33 cm közötti méretekben. 3110039
10450
470
34000
Kovács Attila (1938-2017): P3-A1, 1970-73 (1975). Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán, művészpéldány E.A. 2/30 számozással. 22x22 cm.
2710210
10451
470
Joseph Kádár (1936-2019): "L'Horizontalisme", 1994. Szitanyomat, papír, jelzett. 19/100 számozással. 22x85 cm
2953999
10452
470
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF