Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3160617
10416
470
ifj. Imre István (1950- ): Lovak, rézkarc, papír, jelzett, számozott (57/100). Dekoratív, üvegezett fakeretben, 39×29 cm 3167151
10417
470
3165212
10418
470
3024245
10419
470
900
Iván Szilárd (1912-1988): Kislány. Szitanyomat, papír. Kissé sérült. Fakeretben, 32,5x23 cm
3182150
10420
470
3200
Iván Szilárd (1912-1988): Beszélgetők. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli elszíneződéssel, 19,5×29,5 cm
3183843
10421
470
Iván Szilárd (1912-1988): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán paszpartuzás nyomaival, 19,5×30 cm
2948746
10422
470
3178516
10424
470
Imre István (1918-1983): Este (Szépművészeti Múzeum, Hősök tere, Budapest). Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, paszpartu széle kissé foltos, 38,5x29 cm
2967127
10425
470
14000
3044815
10426
470
3141845
10427
470
8500
Józsa János (1936-2016): Debreceni panoráma. Színes rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 24,5×58 cm
3029243
10428
470
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF