A. Varga Imre (1953-), 3 db mű: Geometrikus alkotások. Olaj, fa, egyik jelzett és datált a hátoldalán (A. Varga Imre 2013). 82x17x2, 95x35x3 és 72x10x2 cm / A. Varga Imre (1953-), 3 pcs of art works, oil on wood, one of them signed
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet női alakkal, 1979. Pasztell, papír, jelezve balra fent. Üvegezett keretben. 100×70 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Still life, 1979. Pastell on paper, signed upper left. Framed 100×70 cm ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Hölgy portréja, 1974. Olaj, papír, farostra kasírozva, jelezve balra fent. Sérült. Fakeretben. 118×98 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Portrait of a lady, 1974. Oil on paper, glued on wood fibre, signed upper leftt. Damaged. Framed 118×98 cm ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
Edita Ambrušová (1920-2015), szlovák festő: Pozsonyi részlet a várral, 1985. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (30/200). Üvegezett fakeretben. 26x22,5 cm