Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

10115.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

10116.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Andó Mária (1949-): Embertelenítés, 2006. Litográfia, papír, jelzett, 3/10 számozással. 29x38 cm
10117.

Rufpreis:
4 000 HUF

Andó Mária (1949-): Embertelenítés IV., 2007. Litográfia, papír, jelzett, 9/10 számozással. 27x44 cm
10118.

Rufpreis:
4 000 HUF

Albert Farkas (-): Naplopó. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány 4/6 számozással. 5x20,5 cm
10119.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Aknay János (1949- ): Ikon, computer print, papír, jelzett, számozott (64/80), 12,5×9,5 cm.
10120.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

Badacsonyi Sándor (1949-2016): Holdfényszonáta. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (8/100), 39×29,5 cm
10121.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Bicsérdy Lajos (1892-): A pozsonyi vár (Bratislava/Pressburg), 1913. Olaj, vászon, jelezze jobbra lent. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 47,5x60 cm
10122.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Benyovszky István (1898-1969): Csikós lovakkal. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm.
10123.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Boros Tamás (1959-): Band II., 1989. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott 27/30. 33x20 cm.
10124.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Boros Tamás (1959-): Band III., 1989. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott 27/30. 33x20 cm.
10125.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10126.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF