Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

10091.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Várkonyi János (1947-): Régi város. Olaj, farost. Jelzett. A hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 40×80 cm
10092.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10093.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Zórád Géza (1896-1959): Társaság. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40x50 cm
10094.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Angyalffy Erzsébet (1861-1940): Arckép, 1938-39 körül. Olaj, vászon, jelzett. Sérült, 43x30 cm
10095.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Andó Mária (1949-): Embertelenítés II., 2006. Litográfia, papír, jelzett, 2/10 számozással. 29x38 cm
10096.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aknay János (1949- ): Angyal, computer print, papír, jelzett, számozott (36/100), 21×15 cm, jobb felső sarkában hajtásnyommal
10097.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

10098.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ábrahám Rafael (1929-2014): Kompozíció (cím nélkül), 1979. Rézkarc, papír, jelzett, a lap kissé koszos, hátoldalán a Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége bélyegzőjével, 12,5x12 cm (lapméret: 43x30 cm)
10099.

Rufpreis:
3 000 HUF

10100.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Ács István (1950-): Archaikus torzó (a kertész), 2004. Litográfia, papír, jelzett, 17/22 számozással. 35x25,5 cm
10101.

Rufpreis:
4 000 HUF

Árkossy István (1943-): Spanyol emlék. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 40×50 cm
10102.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF