Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3148035
10091
470
65000
3177965
10092
470
32000
Várkonyi János (1947-): Régi város. Olaj, farost. Jelzett. A hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 40×80 cm 3164001
10093
470
36000
3124137
10094
470
30000
Zórád Géza (1896-1959): Társaság. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40x50 cm
3164386
10095
470
28000
Angyalffy Erzsébet (1861-1940): Arckép, 1938-39 körül. Olaj, vászon, jelzett. Sérült, 43x30 cm
3138451
10096
470
Andó Mária (1949-): Embertelenítés II., 2006. Litográfia, papír, jelzett, 2/10 számozással. 29x38 cm
3180681
10097
470
9500
Aknay János (1949- ): Angyal, computer print, papír, jelzett, számozott (36/100), 21×15 cm, jobb felső sarkában hajtásnyommal 3182385
10098
470
Ábrahám Rafael (1929-2014): Virágok - kiállítási meghívón. Rézkarc, papír, jelzett. 10x17 cm
3184193
10099
470
Ábrahám Rafael (1929-2014): Kompozíció (cím nélkül), 1979. Rézkarc, papír, jelzett, a lap kissé koszos, hátoldalán a Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége bélyegzőjével, 12,5x12 cm (lapméret: 43x30 cm) 3128827
10100
470
19000
3142065
10101
470
Ács István (1950-): Archaikus torzó (a kertész), 2004. Litográfia, papír, jelzett, 17/22 számozással. 35x25,5 cm
3162906
10102
470
40000
Árkossy István (1943-): Spanyol emlék. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 40×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF