Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Hankó Béla (1927-1993): Őszi hangulat. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 24,5×34,5 cm
10404.

Rufpreis:
5 000 HUF

10405.

Rufpreis:
5 000 HUF

10406.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10407.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hincz Gyula (1904-1986): Hommage á Bartók, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (100/49), 36x30 cm
10408.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10409.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Harangozó Ferenc (1952-): Csendélet. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (15/20), üvegezett fakeretben, 29×32 cm
10410.

Rufpreis:
4 000 HUF

Helbing Ferenc (1870-1958): Krisztus, linómetszet, papír, paszpartuban, 20×19 cm
10411.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Horváth István, M. (1952-): Szentendrei templom. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 34x46 cm
10412.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Hajós Hollanda Éva (1935-): Tanyavilág. Olaj, farost, jjl.: Hajós. 40x70 cm, keretezett, jó állapotú.
10413.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Hajós Hollanda Éva (1935-): Löszfal. Olaj, farost, jjl: Hajós. 50x90 cm, keretben, üvegezett, törött üveg
10414.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

ifj. Imre István (1950- ): Solymász. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 19,5×12,5 cm
10415.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF