Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Bruno Héroux (1868-1944): Állati mulatság (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, lap széle kissé foltos, 22x16 cm / etching on paper, signed, cut on the edges, slighty stained on the edge od the sheet
10392.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Absztrakt formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (23/30), 31,5x24,5 cm
10393.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10394.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10395.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hargitai Zsigmond (1942-2004): Patakpart. Ofszet nyomat, papír, jelzett, számozott (4/10). Üvegezett fakeretben, 23x36 cm
10396.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hegedűs Sándor (-): Nyári táj. Olaj, vászon, faroston, jelzett. Dekoratív fakeretben. 49×39 cm
10397.

Rufpreis:
4 000 HUF

10398.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

10399.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10400.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

10401.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40). 35x24,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (8/40), 35x24,5 cm.
10402.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

H. Tóth Tamás (1958-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül.) Szitanyomat, papír. Jelzett. Az 1980-ban 200 példányban megjelent Tér-kapcsolat-lehetőség mappából. 25x20 cm.
10403.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF