Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3074840
10392
470
Bruno Héroux (1868-1944): Állati mulatság (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, lap széle kissé foltos, 22x16 cm / etching on paper, signed, cut on the edges, slighty stained on the edge od the sheet
3073724
10393
470
26000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Absztrakt formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (23/30), 31,5x24,5 cm
2967681
10394
470
2967675
10395
470
3129340
10396
470
Hargitai Zsigmond (1942-2004): Patakpart. Ofszet nyomat, papír, jelzett, számozott (4/10). Üvegezett fakeretben, 23x36 cm 3124114
10397
470
Hegedűs Sándor (-): Nyári táj. Olaj, vászon, faroston, jelzett. Dekoratív fakeretben. 49×39 cm 2925339
10398
470
8500
3073726
10399
470
26000
3145279
10400
470
75000
3050442
10401
470
22000
3128844
10402
470
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40). 35x24,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (8/40), 35x24,5 cm.
3128818
10403
470
14000
H. Tóth Tamás (1958-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül.) Szitanyomat, papír. Jelzett. Az 1980-ban 200 példányban megjelent Tér-kapcsolat-lehetőség mappából. 25x20 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF