Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Heverdle Ferenc (1841-1910): Női portré, XIX. sz. vége. Olaj, vászon, jelezze balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben. 39x21 cm
10380.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Hlavanda József (-):Vajdahunyad vára, (Városliget, Bp.), 1984. Golyóstoll, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 22×20 cm
10381.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hlavanda József (-): Dagály strand, Budapest (kompozíciós vázlat), 1977. Vegyes technika, karton. Jelezve jobbra lent. 17,5×25 cm
10382.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hornyák László (1995-): Avar motívum, 1995. Litográfia, papír, jelzett, 44/50 számozással. 39x23 cm
10383.

Rufpreis:
4 000 HUF

Monica Vincent Hunter (-): Társaság. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Hajtásnyommal, kissé sérült, vakráma nélkül. 70x76 cm
10384.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hercsuth Ferenc (1942-)2 db mű: Szentendrei részlet és mozdony, 1973. Monotípia, papír, egy kartonra kasírozva, jelzett. 19×13 és 13x19 cm.
10385.

Rufpreis:
8 000 HUF

10386.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10387.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10388.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Halápy János (1893-1960): Pipázó magyar katona. Pasztell, vegyes technika, jelzett, üvegezett keretben 39x30 cm
10389.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10390.

Rufpreis:
2 800 HUF

Herman Lipót (1884-1972): Női aktok. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent és Herman Lipót hagyatéki bélyegzővel, üvegezett keretben, 22x20 cm
10391.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF