https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3047113
10695
470
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Perei Zoltán (1913-1992): 15 db grafika. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA III./XV. számozással. Magyar Nemzeti Galéria kiadása, kiadói vászonborítású mappában, aranyszínű felirattal. Mappán és egyes lapok hátoldalán utólagosan felragasztott címkékkel, mappán kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban. Lapméret: 41,5x29,5 cm. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság!
Das Lot is nicht erreichbar
3183148
10696
470
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Perei Zoltán (1913-1992): Páva. Linómetszet, merített papír, jelzett, 6/100 számozással. 15x13 cm 3183137
10697
470
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Perei Zoltán (1913-1992): Sárkány. Linómetszet, merített papír, jelzett, 6/100 számozással. 10x15 cm 3044940
10698
470
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Poczkodi Sándor (-): Plasztikus kép (cím nélkül), 1993. Vegyes technika, farost, jelzett és Képcsarnok Vállalat címkéjével a hátoldalán. d: 44 cm. Fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3043235
10699
470
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Palicz József (1931-2010): Csendélet. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 55×30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2820801
10700
470
0
5500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Prudits Ella (?- ): Virág. Akvarell, papír, jelzett, keretben, 24x15,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3135910
10701
470
0
65000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pituk József (1906-1991): Virágcsendélet almával. Vegyes technika, papír, jjf.: Pituk. 35,5x45,5 cm, keretben, üvegezett, sérült.
Das Lot is nicht erreichbar
3135640
10702
470
0
70000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pleidell János (1915-2007): Tyúkok. Akvarell, tus, papír, jbk.: Pleidell 946. 44x27 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
2812611
10703
470
0
3800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): "Gyorsabban, erősebben, magasabban" (olimpiai ötkarika). Ceruza, kréta, karton, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 19x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3099537
10704
470
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Carl Rabus (1898-1983): Absztrakt kompozíció, feltehetően 1950-es évek. Monotípia, papír, jelzett, feltekerve. 40x57 cm /
Das Lot is nicht erreichbar
3099534
10705
470
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Carl Rabus (1898-1983): Absztrakt kompozíció, 1950-es évek. Monotípia, papír, jelzett, törésnyomokkal, lapszéli apró foltokkal, feltekerve. 72x33 cm /
Das Lot is nicht erreichbar
2750416
10706
470
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Ceruza, kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Lapszéli apró szakadásokkal. 66,5x25,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse