Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

10683.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

10684.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10685.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Pálfalvi János (1934- ): Mecseki táj. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 9,5x14 cm
10686.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pohárnok Zoltán (1905-1976): Sapkás arcképe. Rézkarc, papír, jelzett, 6,5x6 cm
10687.

Rufpreis:
2 400 HUF

Pituk József Viktórián (1906-1991): Alakok. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fakeretben, 48,5×32,5 cm
10688.

Rufpreis:
8 000 HUF

10689.

Rufpreis:
6 000 HUF

Paróczi Ágnes (1937-): Emlék. Olaj, textilrelief, farost, jelzett, hátoldalán Vizualart Alkotóközösség címkéjén feliratozott, fakeretben, 40×70 cm
10690.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Pituk József Viktórián (1906-1991): Lovakra támadó oroszlán. Rézkarc, papír, jelzett, 26×47 cm
10691.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Páris Emil (működött a XX. sz. első felében): Enteriőr festményekkel és bútorokkal. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Javított. Dekoratív fakeretben. 68x55 cm
10692.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10693.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

10694.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF