Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2707054
10683
470
17000
Pekáry István (1905-19819: A Szent Család. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett. Levelezőlap 10x12 cm
2697630
10684
470
14000
3049312
10685
470
15000
Pekáry István (1905-1981): Aratásra induló lányok és fiúk. Rézkarc, papír, jelzett, 12,5x9,5 cm
3182370
10686
470
Pálfalvi János (1934- ): Mecseki táj. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 9,5x14 cm
3133127
10687
470
Pohárnok Zoltán (1905-1976): Sapkás arcképe. Rézkarc, papír, jelzett, 6,5x6 cm 3164094
10688
470
Pituk József Viktórián (1906-1991): Alakok. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fakeretben, 48,5×32,5 cm
2890435
10689
470
3143023
10690
470
19000
Paróczi Ágnes (1937-): Emlék. Olaj, textilrelief, farost, jelzett, hátoldalán Vizualart Alkotóközösség címkéjén feliratozott, fakeretben, 40×70 cm 3149127
10691
470
5500
Pituk József Viktórián (1906-1991): Lovakra támadó oroszlán. Rézkarc, papír, jelzett, 26×47 cm
3130172
10692
470
34000
Páris Emil (működött a XX. sz. első felében): Enteriőr festményekkel és bútorokkal. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Javított. Dekoratív fakeretben. 68x55 cm 3101451
10693
470
36000
Pammer János (1885-?): Balerina. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 80x60 cm
3083560
10694
470
24000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF