Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3128543
10525
470
26000
Krajcsirovits Henrik (1929-2007): Lejtői domboldal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett keretben, 60×80 cm 3126414
10526
470
Kellner István (1898-?), Munkácsy Mihály után: Csendélet. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 46x40 cm
3126293
10527
470
3200
Kádár György (1912-2002): Tihanyi apátság. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (78/100), üvegezett fakeretben, 37×27 cm.
3124509
10528
470
2959258
10529
470
3180760
10530
470
3138373
10531
470
Kő Boldizsár (1969-): Kutyacsomópont. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 1/1 számozással. 23x29 cm 3138387
10532
470
Kő Boldizsár (1969-): Fényrepörgők, 2002. Litográfia, papír, jelzett, III/VIII számozással. 10x15,5 cm 3177206
10533
470
Kertesy Anna (-): Szerb templomban, 1987. Olaj, farost, sérült. 120×80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3101663
10534
470
26000
Kolozsváry Endre (1901-?): Vadászkutya zsákmánnyal. Olaj, farost, jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 65x45 cm
3101671
10535
470
26000
Kolozsváry Endre (1901-?): Vadászkutya elejtett madárral. Olaj, farost, jelzett. Apró felületi sérüléssel. Dekoratív fakeretben. 65x45 cm
3107173
10536
470
50000
Kazai Sajó Péter (1909-1994): Fehér paripa (cím nélkül). Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF