Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Krajcsirovits Henrik (1929-2007): Lejtői domboldal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett keretben, 60×80 cm
10525.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Kellner István (1898-?), Munkácsy Mihály után: Csendélet. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 46x40 cm
10526.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kádár György (1912-2002): Tihanyi apátság. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (78/100), üvegezett fakeretben, 37×27 cm.
10527.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10528.

Rufpreis:
3 000 HUF

10529.

Rufpreis:
8 000 HUF

10530.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kő Boldizsár (1969-): Kutyacsomópont. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 1/1 számozással. 23x29 cm
10531.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kő Boldizsár (1969-): Fényrepörgők, 2002. Litográfia, papír, jelzett, III/VIII számozással. 10x15,5 cm
10532.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kertesy Anna (-): Szerb templomban, 1987. Olaj, farost, sérült. 120×80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10533.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kolozsváry Endre (1901-?): Vadászkutya zsákmánnyal. Olaj, farost, jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 65x45 cm
10534.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Kolozsváry Endre (1901-?): Vadászkutya elejtett madárral. Olaj, farost, jelzett. Apró felületi sérüléssel. Dekoratív fakeretben. 65x45 cm
10535.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Kazai Sajó Péter (1909-1994): Fehér paripa (cím nélkül). Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm
10536.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF