https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3144483
10501
470
0
90000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Joseph Kádár (1936-2019): Ellipszis kompozíció Conson, 1987. Kollázs, vegyes technika., jelzett, üvegezett keretben 28x37 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3182160
10502
470
0
3600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kórusz József (1927-2010): Pecázó fiúk. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3143077
10503
470
0
9500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss Farkas Imre (?-?), működött 1920-40 körül: Kacsák a tavon. Olaj, vászon. Jelzett. Javított. 60×75 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3144929
10504
470
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Klausz Éva (XX. sz. második fele), másolat ismeretlen festő után: Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 45×34 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3144918
10505
470
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Klausz Éva (XX. sz. második fele): Csendélet hegedűvel. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 24×35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3141875
10506
470
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Klausz Éva (XX. sz. második fele), másolat ismeretlen festő után: Vidéki élet. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 55×74 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3141830
10507
470
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Korponay Margó (1943-): Eger környéki részlet. Vegyes technika, papír, jelzett, kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 20x29,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3146993
10508
470
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Király Antal (-): Erdélyi táj, 2004. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, fakeretben. 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3146748
10509
470
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
ifj. Keleti Jenő (1943-1999): Hegyoldal télen. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2939746
10510
470
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Joseph Kádár (1936-2019): Színek, 1996. Szitanyomat, fa, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 22x85,5 cm / screenprint on wood, signed
Das Lot is nicht erreichbar
2990562
10511
470
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 3/10 számozással. Hátoldalán a művész pecsétjével. 19x19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3010674
10512
470
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció, 1987. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (7/50). Hátoldalon a művész pecsétjével és autográf feliratával. 13,5x27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse