Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Gelléri István (-): Balatonaligai részlet sétálókkal, 1965. Pasztell, papír, jelzett a hátoldalán, paszpartuban. 30x20 cm
10343.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gelléri István (-), össz. 3 db mű: Női aktok. Ceruza, papír, jelzés nélkül, 2 db paszpartuban. 20x18,5. 26,5x10,5 és 28x8 cm
10344.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Gádor Emil (1911-1998): Vízpart. Olaj, farost, jelezve balra lent. Fakeretben, 50×60 cm
10345.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1956): Betűvetés. Színezett rézkarc, papír. Glatz által jelzett. Üvegezett fakeretben. Lapszélei apró foltokkal. 35x26 cm.
10346.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gy. Szabó Béla (1905-1985): Vízparti táj, 1960. Fametszet, papír, jelzett a metszeten. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 35x23,5 cm
10347.

Rufpreis:
5 000 HUF

10348.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Gelléri István (-): Heraklész XII. Papírkarc, papír, jelzett, papírra kasírozva. 42x29,5 cm
10349.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Gy. Vad Erzsébet (1925-2012): Kékestető. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 22x32 cm
10350.

Rufpreis:
8 000 HUF

10352.

Rufpreis:
12 000 HUF

10353.

Rufpreis:
2 800 HUF

10354.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10355.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF