Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3164426
10343
470
Gelléri István (-): Balatonaligai részlet sétálókkal, 1965. Pasztell, papír, jelzett a hátoldalán, paszpartuban. 30x20 cm
3164500
10344
470
3400
Gelléri István (-), össz. 3 db mű: Női aktok. Ceruza, papír, jelzés nélkül, 2 db paszpartuban. 20x18,5. 26,5x10,5 és 28x8 cm
3146810
10345
470
24000
Gádor Emil (1911-1998): Vízpart. Olaj, farost, jelezve balra lent. Fakeretben, 50×60 cm
3178304
10346
470
Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1956): Betűvetés. Színezett rézkarc, papír. Glatz által jelzett. Üvegezett fakeretben. Lapszélei apró foltokkal. 35x26 cm.
3139706
10347
470
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Vízparti táj, 1960. Fametszet, papír, jelzett a metszeten. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 35x23,5 cm
3145273
10348
470
80000
3143652
10349
470
3200
Gelléri István (-): Heraklész XII. Papírkarc, papír, jelzett, papírra kasírozva. 42x29,5 cm
3139933
10350
470
Gy. Vad Erzsébet (1925-2012): Kékestető. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 22x32 cm
2939349
10352
470
2888719
10353
470
3067507
10354
470
38000
2732476
10355
470
22000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF