Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

10356.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Gubis Mihály (1948-2006): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 100/25. 31,5x30 cm.
10357.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Fiúportré, akvarell, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 30×20 cm
10358.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10359.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Gulyás László (1960-): Pipázó. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (8/30), üvegezett fakeretben, 10x7 cm
10360.

Rufpreis:
2 800 HUF

10361.

Rufpreis:
8 000 HUF

10362.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10363.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10364.

Rufpreis:
12 000 HUF

10365.

Rufpreis:
2 800 HUF

10366.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

Győrffy Éva (1931-2022): Virágok között. Olaj, farost. Jelzett, hátoldalán Szőnyi István Alkotóközösség címkéjével. Fakeretben. 70x50 cm.
10367.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF