Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3181904
10199
470
19000
Csabai Kálmán (1915-1992): "Csokor". Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív fakeretben, 60×50 cm 3166314
10200
470
15000
Csernó Judit (1925-2000): Utcarészlet. Olaj, karton. Jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Fakeretben. 30x20 cm 3178300
10201
470
15000
Basch Mihály (1899-?): Vízparti táj, 1926. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, dekoratív fakeretben, 33×42 cm 3160653
10202
470
4800
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Kréta, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 29,5×43 cm
3160777
10203
470
4800
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes kép. Olaj, papír, jelezve jobbra középen lent, üvegezett fakeretben. 21×30 cm
3160826
10204
470
2200
Csillag József (1894-1977): Konyhában. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 31×23 cm
3160831
10205
470
2200
Csillag József (1894-1977): Pipázó. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett, sérült fakeretben, 31,5×22 cm 3159210
10206
470
28000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Pár, 1987. Olaj, karton, jelezve jobbra középen. Sarkaiban kissé sérült. 60x50 cm
3184423
10207
470
3400
Csehi János (1952-1998): Kőműves (karikatúra). Tus, papír, jelzett. 14×10,5 cm.
3184425
10208
470
Csehi János (1952-1998): Lakáskultúra (karikatúra). Tus, ceruza, papír, jelzett. 10×18 cm.
3160843
10209
470
3161940
10210
470
Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Nádas. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 42×70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF