Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Kassák Lajos (1887-1967) Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Apró elszíneződéssel. Lapméret: 35x28,5 cm.
10043.

Rufpreis:
12 000 HUF

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (23/30), 42x26 cm
10044.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10045.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Gross Arnold (1929-2015): Városligeti-tó. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, 29x39 cm Üvegezett fakeretben.
10046.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Vágfalvi Ottó (1925-2015): "Fény és nád" (Balatoni táj). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész autográf feliratával. Dekoratív fakeretben, 50×70 cm
10047.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10048.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10049.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Hanna Melanie/Mela (1892-1973): Angyali üdvözlet. Szén, papír, jelezve jobbra lent. Javított. Üvegezett fakeretben. 45,5x29,5 cm / charcoal on paper, signed, restored, framed
10050.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Adolphe Leon Willette (1857-1926): Mucha plakát előtt imádkozó kislány, 1900 körül. Színezett litográfia, papír, jelzett a litográfián, jobb alsó sarkában szárazbélyegzővel. Lap széle sérült. Paszpartuban. 33x25 cm
10051.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Milada Špálová, cseh festő (1884-1963): Havas utca (Felvidék v. Kárpáalja?) 1920-40 körül. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán korabeli prágai címkével és bélyergzővel. Fakeretben. 46x54 cm/ Milada Špálová, Czech painter (1884-1963): Snowy street (Czechoslovakia/Carpathians?). Oli on cardboard, signed lower right. With label and stamp from Prague, around 1920-40. Framed. 46x54 cm
10052.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

10053.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Markó Erzsébet (1947-): Csend (női akt tájban). Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 70×90 cm
10054.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF