Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

10055.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra középen. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 60×80 cm
10056.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Gulyás Dénes (1927-2003): Tűzijáték a Parlamentnél. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
10057.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Szalay Pál (1953-2015): Kisebb méretű, részben jelzett és részben jelzés nélküli festmények, rajzok, grafikák, dokumentációk, levelezések, katalógusok, meghívók, önéletrajzok, fotók és egyéb anyagok a festő életművéből, többek közt a Mártélyi Szabadiskoláról. Klf. technikák és hordozók, klf, méretekben. Banános ládányi, érdekes, átnézésre érdemes anyag!!!
10058.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10059.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Berkes Antal (1874-1938): Óbudai részlet. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 25x39 cm. Dekoratív fakeretben.
10060.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

10061.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Viski János (1891-1987): Ménes (pihenő lovak). Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 59x79 cm
10062.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Abonyi Ernő (1884-1941): "Esthangulat" (Vitorláskikötő). Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán "Abonyi Ernő, Kassa, 1919, Esthangulat" felirattal. Dekoratív, régi fakeretben, 57×68 cm
10063.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

10064.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Mokos József (1892-1972): Esteledik a Comói-tó partján. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 44x33 cm.
10065.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10066.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF