Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Gy. Vad Erzsébet (1925-2012): Túrkevei táj tavasszal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben, 50x40 cm
10368.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Földes Vilmos (1942-): Állítható világítás (karikatúra). Tus, fedőfehér, papír, jelzett. 14,5×19,5 cm.
10369.

Rufpreis:
4 000 HUF

Halmos Klára (1953-): Kaposvári portálok II., 2002. Rézkarc, aquatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA VIII/XV számozással. 20x20 cm
10370.

Rufpreis:
4 000 HUF

Halmos Klára (1953-): Nantes, 2002. Rézkarc, aquatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA VI/XV számozással, próbanyomat. 25x20 cm
10371.

Rufpreis:
4 000 HUF

10372.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10373.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Hincz Gyula (1904-1986): Társaság. Tus, papír, jelezve jobbra lent (paszpartu által takarva), üvegezett fakeretben. 25x27 cm
10374.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Hargitai Zsigmond (1942-2004): Ártéri erdő. Olaj, farost, jelzett, fakeretben. 22,5x34 cm
10375.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Herman Lipót (1884-1972): Aktok puttóval. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 20x12,5 cm
10376.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10377.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Hetey Katalin (1924-2010): Rész-egész (geometrikus szoborterv). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (27/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (27/40).
10378.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10379.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF