Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3161931
10211
470
24000
Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Asszony tükörrel. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 41×55 cm 3161991
10212
470
Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Téli táj, 1985. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 25,5×35 cm
3140785
10213
470
Csikós Tibor (1957-): "Kors II". Rézkarc, akvatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 19,5x15,5 cm
3159217
10214
470
Csavlek András (1942-): Korpusz. Akvarell, diópác, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21,5×14 cm
3110500
10215
470
34000
Czinke Ferenc (1926-2000): Bartók: Allegro barbaro. Színes rézkarc, dombornyomat, papír, jelzett, számozott (79/100). 35x26 cm.
2994191
10216
470
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Szentendrei Skanzen. Rézkarc, papír. Jelzett, számozott (18/100). Üvegezett fakeretben, 25x43 cm (keret: 44x58 cm) 2935527
10217
470
15000
2987217
10218
470
Czibor Ildikó (1969-): Sommerys, 2021. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
2987219
10219
470
Czibor Ildikó (1969-): Tappynor, 2021. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
3180070
10220
470
Csergezán Pál (1924-1996): Horgászok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 17,5x26 cm 2987231
10221
470
Czibor Ildikó (1969-): Orient. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm.
2596578
10222
470
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF