Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Szentendrei Skanzen. Rézkarc, papír. J... https://www.darabanth.com/de/470-Fernauktion/470.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500002/Csurgoi-Mate-Lajos-1931-2001-Szentendrei-Skanzen-Rezkarc-papir-Jelzett-szamozott-1810~II2994191
2994191
10216
470
Beschreibung: Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Szentendrei Skanzen. Rézkarc, papír. Jelzett, számozott (18/100). Üvegezett fakeretben, 25x43 cm (keret: 44x58 cm)
: nagy_andras