Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2953641
10235
470
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Akvarell, karton. Jelzett. 30x24,5 cm 3178058
10236
470
15000
Dulity Tibor (1935-2005): Őszi határ. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Apró felületi sérülésekkel. Fakeretben. 50x80 cm
3178882
10237
470
Divéky József (1887-1951): Akt természetben, litográfia, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 29×22 cm
3181533
10238
470
Derkovits Gyula (1894-1934): 5 db grafika. Fametszet, papír, jelzés nélkül, poszthumusz nyomás, 8x9 cm körüli méretekben
3034382
10239
470
Dukai Zsófia (?-): Anarchia, peace. Tűzzománc, fémlemez, jelzett a hátoldalán, 14x6,5 cm 3147942
10240
470
14000
Dunai Imre (1939-2004): Gépkorszak (karikatúra), 1985. Tus, papír, jelzett, Kiss Dénes költőnek dedikált. Üvegezett fakeretben. 23x32,5 cm
3138513
10241
470
Damó István (1951-): Mese a lét adta játékról, 2004. Rézkarc, papír, jelzett, 13/24 számozással. 13x13 (x2) cm
3142057
10242
470
Damó István (1951-): Lét-játék, 2002. Rézkarc, papír, jelzett, 2/13 számozással. 25x17 cm
3112510
10243
470
Darnó Éva (1980-): 14 db tanulmányrajz. Tus, papír, jelzettek.,27x20 cm
3166328
10244
470
Darmó Éva (1980-): Táj. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, 40x50 cm
3144301
10245
470
Dobesch Máté (1978-): Cuencai részlet, 2003. Litográfia, papír, jelzett, 2/35 számozással. 35x24 cm (sarkán kis törés)
3136776
10246
470
Dobesch Máté (1978-): Mediterrán hangulat, 2004. Litográfia, papír, jelzett, 1. fázis 1/4 számozással. 23x33,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF