Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

10235.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dulity Tibor (1935-2005): Őszi határ. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Apró felületi sérülésekkel. Fakeretben. 50x80 cm
10236.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Divéky József (1887-1951): Akt természetben, litográfia, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 29×22 cm
10237.

Rufpreis:
4 000 HUF

Derkovits Gyula (1894-1934): 5 db grafika. Fametszet, papír, jelzés nélkül, poszthumusz nyomás, 8x9 cm körüli méretekben
10238.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dukai Zsófia (?-): Anarchia, peace. Tűzzománc, fémlemez, jelzett a hátoldalán, 14x6,5 cm
10239.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Dunai Imre (1939-2004): Gépkorszak (karikatúra), 1985. Tus, papír, jelzett, Kiss Dénes költőnek dedikált. Üvegezett fakeretben. 23x32,5 cm
10240.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Damó István (1951-): Mese a lét adta játékról, 2004. Rézkarc, papír, jelzett, 13/24 számozással. 13x13 (x2) cm
10241.

Rufpreis:
4 000 HUF

Damó István (1951-): Lét-játék, 2002. Rézkarc, papír, jelzett, 2/13 számozással. 25x17 cm
10242.

Rufpreis:
4 000 HUF

Darnó Éva (1980-): 14 db tanulmányrajz. Tus, papír, jelzettek.,27x20 cm
10243.

Rufpreis:
10 000 HUF

Darmó Éva (1980-): Táj. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, 40x50 cm
10244.

Rufpreis:
12 000 HUF

Dobesch Máté (1978-): Cuencai részlet, 2003. Litográfia, papír, jelzett, 2/35 számozással. 35x24 cm (sarkán kis törés)
10245.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dobesch Máté (1978-): Mediterrán hangulat, 2004. Litográfia, papír, jelzett, 1. fázis 1/4 számozással. 23x33,5 cm
10246.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF