Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3145690
10247
470
Dobay Zsuzsa (Susan Dobay, 1937-): Csendélet (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzett, számozott (18/160). Kisebb gyűrődésekkel. 34x25 cm 3164713
10248
470
60000
Sebastian Danion (1969 -): Bretagne. Olaj, vászon, jelzett, 70x60 cm
3161759
10249
470
14000
Szász Endre (1926-2003): Bűvész. Szitanyomat, papír, jelzett, 29/100 számozással. Üvegezett keretben, 34,5x40 cm 3100836
10250
470
14000
Détári Dettár György (1892-1951): Juhász nyájával, 1929. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 26x50 cm
3047170
10251
470
28000
3044713
10252
470
Dunay Teréz (1954-): Húsvét II. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 69x49 cm
3044721
10253
470
19000
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Napraforgók. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 70x50 cm
2760397
10254
470
3028915
10255
470
Dániel Kornél Miklós (1923-2002): Kórház a város szélén. Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×40 cm
3127444
10256
470
Daday Kálmán (1904-1990): Csendélet pipával, 1973. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 29×42 cm
3127440
10257
470
Daday Kálmán (1904-1990): Tihanyi apátság, 1971. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 45×28,5 cm
3090950
10258
470
3800
Drippey Béla (1879-?): Szénaboglya, 1908. Olaj, karton. Jelzett a hátoldalá. Fakeretben. 25x35 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF