E. Horváth István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Ház a hegyekben (Erdély v. Felvidék?). Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 20×31 cm
Erdei Sándor (1917-2002): össz. 24 db politikai portré karikatúra. Ceruza, tus papír, többségében jelzett. 18x13 cm körüli méretekben. + hozzá néhány másolat is: Antal József, Göncz Áprád, Csurka, Obersovszky Gyula stb Orbán (másolat)
Emanuel Béla (1879-1976): Musica (csecsemő portré), 1968. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Proveniencia: a művész hagyatéka. Kétoldalas mű, hátoldalán arckép tanulmány. 32×50 cm.
Emanuel Béla (1879-1976): Őrangyal, Párizs, 1973. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Proveniencia: a művész hagyatéka. Kisebb lapszéli szakadással. 43×32,5 cm.
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Balatonföldvár/A szigligeti öböl. Olaj, karton. Jelzett. Hátoldalán régi, kissé töredékes kiállítási raglappal. Felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 24x35 cm / oil on board, signed, with old exhibition label on the reverse, with surface damages