Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Diskay Lenke (1924-1980): Kora ősz. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (75/100). Kissé elszíneződött. 42,5x31 cm
10271.

Rufpreis:
2 400 HUF

Domanovszky Endre (1907- 1974): Falurészlet. Akvarell, papír, jjl.: Domanovszky. 18x27,5 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel.
10272.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

E. Horváth István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Ház a hegyekben (Erdély v. Felvidék?). Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 20×31 cm
10273.

Rufpreis:
4 000 HUF

Elekfy Jenő (1895-1968): Ősz a Kis-Dunánál. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×39 cm
10274.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Erdei Viktor (1879 - 1945) Öregség, litográfia, papír, paszpartuban, 17×11,5 cm
10275.

Rufpreis:
3 000 HUF

Emanuel Béla (1879-1976): Csodapásztorok, 1973. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Emanuel Béla autográf ajámdékozási soraival. Kartonra kasírozva, karton széle foltos. Proveniencia: a művész hagyatéka. 35×50 cm.
10276.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Edvi Illés Panny (1897-1978): Lányportré, 1926. Szén, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. Lap alja foltos. 42x37 cm
10277.

Rufpreis:
8 000 HUF

10278.

Rufpreis:
6 000 HUF

10279.

Rufpreis:
4 000 HUF

10280.

Rufpreis:
12 000 HUF

10281.

Rufpreis:
12 000 HUF

Edvi Illés Aladár (1870-1958): Balatonföldvár/A szigligeti öböl. Olaj, karton. Jelzett. Hátoldalán régi, kissé töredékes kiállítási raglappal. Felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 24x35 cm / oil on board, signed, with old exhibition label on the reverse, with surface damages
10282.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF