https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3098512
10429
470
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Jándi Zsuzsanna (1947-): Csendélet. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Paszpartuban, 33×38 cm / Watercolour on paper, signed lower right, in passepartout.
Das Lot is nicht erreichbar
3129269
10430
470
0
1400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Jánosi Sándor (1927-1982): Napraforgó. Színes linómetszet, papír. Jelzett. Üvegezett, kopott fakeretben, 33×20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3136655
10431
470
0
60000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Jakuba János (1909-1974): Kaszáló. Olaj, vászon, jjl.: Jakuba. 60x80 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3136660
10432
470
0
60000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Jakuba János (1909-1974): Házak. Olaj, vászon, jjl.: Jakuba. 60x80 cm, keretezett, jó állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
3180672
10433
470
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Jaksa István: Zsidó fiú. Olaj, papír, jelzett a hátoldalon, 1970, 21,5x16 cm, üvegezett kissé sérült keretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3131285
10434
470
0
4400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Jaksa István (1894-1982): Faglioni-szigetek (Capri). Olaj, karton, jelzett, hátoldalán Jaksa István autográf feliratával és ajándékozási soraival 1972-ből. paszpartuban, 24x13 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3184380
10435
470
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Jámbori Zsuzsa (-): Permutáció, 1988. Szitanyomat, karton, jelzett a hátoldalán. 10,5x16 cm. 3143777
10436
470
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Koppány Frigyes (?-?): Pax, 1984. Akvarell, tus, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 20x18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3143781
10437
470
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Koppány Frigyes (?-?): Geometria, 1978. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 15x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3144228
10438
470
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Koppány Frigyes (?-?): Geometrikus formák, 1978. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 15x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3144069
10439
470
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Koppány Frigyes (?-?): Geometria, 1981. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 15,5x15,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3143784
10440
470
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Koppány Frigyes (?-?): Variációk egy témára IV, 1978. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 15x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse