Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

10429.

Rufpreis:
10 000 HUF

10430.

Rufpreis:
1 400 HUF

10431.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10432.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Jaksa István: Zsidó fiú. Olaj, papír, jelzett a hátoldalon, 1970, 21,5x16 cm, üvegezett kissé sérült keretben.
10433.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jaksa István (1894-1982): Faglioni-szigetek (Capri). Olaj, karton, jelzett, hátoldalán Jaksa István autográf feliratával és ajándékozási soraival 1972-ből. paszpartuban, 24x13 cm
10434.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Jámbori Zsuzsa (-): Permutáció, 1988. Szitanyomat, karton, jelzett a hátoldalán. 10,5x16 cm.
10435.

Rufpreis:
10 000 HUF

10436.

Rufpreis:
3 000 HUF

10437.

Rufpreis:
3 000 HUF

10438.

Rufpreis:
3 000 HUF

Koppány Frigyes (?-?): Geometria, 1981. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 15,5x15,5 cm
10439.

Rufpreis:
3 000 HUF

10440.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF