Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Siklódy Ferenc (1968-). Matyás király, Kolozsvár 1495. Akvatinta, papír. Jelzett. 25x18 cm
10743.

Rufpreis:
1 600 HUF

Somló Jenő (1894-?): Vízparti táj (Dunapart?), 1956. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 42x27,5 cm
10744.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

10745.

Rufpreis:
6 000 HUF

10746.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10747.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10748.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

10749.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Somfai Rezső (1932-2023): Hasadék (levelezőlap), 1980. Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatva. Pesti Műhely nyomása. 14x10,5 cm.
10750.

Rufpreis:
10 000 HUF

10751.

Rufpreis:
2 000 HUF

10752.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Max Slevogt (1868-1932): Der Bildermann, litográfia, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 15×17 cm
10753.

Rufpreis:
8 000 HUF

10754.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF