https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3102622
10743
470
0
1600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Siklódy Ferenc (1968-). Matyás király, Kolozsvár 1495. Akvatinta, papír. Jelzett. 25x18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3103568
10744
470
0
4200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Somló Jenő (1894-?): Vízparti táj (Dunapart?), 1956. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 42x27,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3046283
10745
470
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sipos István (1954-): Összekötözve. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA XI/XV számozással. Lapszéli kisebb gyűrődésekkel. 37,5×53 cm. Párdarabja reprodukálva a művész honlapján: http://siposistvan.hu/Galeria/Pages/Absztrakt.html#grid
Das Lot is nicht erreichbar
3047184
10746
470
0
40000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Gyula (1924-1991): Táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben. 55x81 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2926004
10747
470
0
16000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Gábor (1976-): Energia. Akril, vászon, kollázs jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2841473
10748
470
0
13000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Gábor (1976- ): Axo 2. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70×50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2925981
10749
470
0
22000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Gábor (1976-): Kiáltás - női alak. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3184383
10750
470
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Somfai Rezső (1932-2023): Hasadék (levelezőlap), 1980. Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatva. Pesti Műhely nyomása. 14x10,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2966975
10751
470
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Somlai Vilma (1938-2007): Alakok. Linómetszet (?), dombornyomás, papír, lapszéli apró sérülésekkel (feltehetően rajzszög által ütött), mű ép. Hátoldalán pecséttel jelzett, 35×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2867461
10752
470
0
32000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sipos Éva (1967-): Gesztusok aranyban (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett, fakeretben, 23×29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3178892
10753
470
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Max Slevogt (1868-1932): Der Bildermann, litográfia, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 15×17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2994187
10754
470
0
1400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Silberhorn Tibor (1927- ): Palántázás, 1957. Rézkarc, papír, jelzett, autográf ajándékozási felirattal. A lap széle kissé foltos. Kissé sérült, üvegezett fakeretben, 24x29,5 cm (keret: 38x48 cm)
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse