Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3168309
10755
470
Albert Schumacher (?-?): Essling a. Neckar, ceruza, papír, jelzett, foltos, 26x19 cm
3080186
10756
470
Stéhlik Lajos (1907-1997): Táj. Olaj, karton. Jelezve balra lent (töredékesen). Fakeretben. 50x36 cm
3080339
10757
470
Scholtz Robert Friedrich Karl (1877-1966): Magyar kocsis portréja., Cinkográfia. papír. Jelzett. 45x35 cm DEDIKÁLT Bottka Miklós (1876 - 1941) festőművésznek Szélén a képet nem érintő beszakadásokkal
2872976
10758
470
24000
Simon Béla (1957-): Városrészlet, olaj, karton jelzett keretben 32x48 cm
3018778
10759
470
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidék. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán régi MNG kiviteli bélyegzővel, vakráma nélkül, 42x56 cm 3018814
10760
470
Sárdy Brutus (1892-1970): Felhős hegyvidék. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 35,5x53,5 cm
3018796
10761
470
30000
2956165
10762
470
34000
2666383
10763
470
2676035
10764
470
3139763
10765
470
Sárközy Zoltán (1910-?): Napraforgós csendélet. Olaj, váaszon, jelzett, keretben, 60×50 cm
3149155
10766
470
3200
Surányi Nándor (?-): Tobozok. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lapszéli apró foxing foltokkal, 25×29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF