Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Albert Schumacher (?-?): Essling a. Neckar, ceruza, papír, jelzett, foltos, 26x19 cm
10755.

Rufpreis:
1 800 HUF

10756.

Rufpreis:
6 000 HUF

10757.

Rufpreis:
6 000 HUF

Simon Béla (1957-): Városrészlet, olaj, karton jelzett keretben 32x48 cm
10758.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidék. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán régi MNG kiviteli bélyegzővel, vakráma nélkül, 42x56 cm
10759.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Sárdy Brutus (1892-1970): Felhős hegyvidék. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 35,5x53,5 cm
10760.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10761.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10762.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10763.

Rufpreis:
8 000 HUF

10764.

Rufpreis:
8 000 HUF

Sárközy Zoltán (1910-?): Napraforgós csendélet. Olaj, váaszon, jelzett, keretben, 60×50 cm
10765.

Rufpreis:
8 000 HUF

Surányi Nándor (?-): Tobozok. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lapszéli apró foxing foltokkal, 25×29 cm
10766.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF