https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3178510
10731
470
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Angelo Ranzi (1930-2019): Villa. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap alja foltos, 18x25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3068837
10732
470
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rácz András (1926-2013): Kompozíció kékkel. Akvarell, papír, jelzett, 29,5x36,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3141006
10733
470
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Somorjai-Kiss Tibor (1959-): Mester utca 3 (Ferencváros, Budapest). Litográfia, papír, jelzett, számozott (II/VIII), 28×21,5 cm 3181589
10734
470
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Straub József (1928-1987): Kompozíció. Ofszet-litográfia, papír, jelzett, számozott (8/25). Lapszéli törésnyommal. 38x29,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3181564
10735
470
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sinkó János (1949-): Térkompozíció, 1976. Lito-ofszet, papír, jelzett, próbanyomat II., 25x27 cm. Sarkaiban kissé sérült.
Das Lot is nicht erreichbar
3140616
10736
470
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Slevenszky Lajos (1910-1975): Arckép, 1927. Szén, papír, jelzett, kartonra kasírozva, hátoldalán román kiviteli bélyegzővel, 43×28,5 cm. 3018513
10737
470
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sárdy Brutus (1892-1970): Felhős táj. Olaj, vászon, jelezve balra lent, kartonra kasírozva, hátoldalán töredékes régi kiállítási raglappal, 40x58 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2879468
10738
470
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül 42x59cm
Das Lot is nicht erreichbar
2879469
10739
470
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül 42x59cm
Das Lot is nicht erreichbar
3018655
10740
470
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sárdy Brutus (1892-1970): Napsütötte dombok. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 42x57 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3127434
10741
470
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Scultéty Éva (1917-2001): Erdő széle. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (43/100). 30×19,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2676540
10742
470
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sárosi Ödön (1885-1950): Budapest, Hűvösvölgykörynéki táj. . Akvarell, papír. Jelzés nélkül 43x30 cm sarkán gyűrődéssel
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse