Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

10887.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

10888.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Ujváry Ferenc (1898-1971): Virágos udvar. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm.
10889.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Udvary Pál (1900-1987): Velence. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 48x33 cm
10890.

Rufpreis:
8 000 HUF

Udvary Pál (1900-1987): Tátrafüred. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 37x48 cm
10891.

Rufpreis:
12 000 HUF

Újváry Ignác (1860-1927): Vízparti táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Szélein apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 22x30 cm
10892.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
10

Ungváry (Unghváry) Sándor (1883-1951): Zöldellő fák. Olaj, fa, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 27x22 cm
10893.

Rufpreis:
6 000 HUF

10894.

Rufpreis:
2 000 HUF

10895.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

10896.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10897.

Rufpreis:
4 000 HUF

10898.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF