https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3136229
10887
470
0
36000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth Imre (1929-2004): Táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán Képcsarnok etikett, sérült, képszerte festék pergés. 51x61 cm, nincs keret.
Das Lot is nicht erreichbar
3135894
10888
470
0
32000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tahi-Tóth Nándor (1912-1978): Bika. Monotípia, tus, papír, jjl.: Tahi-Tóth 955. 32x44 cm, keretben, kis sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
3180701
10889
470
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ujváry Ferenc (1898-1971): Virágos udvar. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm. 3171991
10890
470
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Udvary Pál (1900-1987): Velence. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 48x33 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3171994
10891
470
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Udvary Pál (1900-1987): Tátrafüred. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 37x48 cm 3178116
10892
470
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Újváry Ignác (1860-1927): Vízparti táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Szélein apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 22x30 cm 3180943
10893
470
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ungváry (Unghváry) Sándor (1883-1951): Zöldellő fák. Olaj, fa, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 27x22 cm 3127579
10894
470
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ujváry Lajos (1925-2006): Arckép. Akvarell, papír, jelzett. 18,5×15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3145309
10895
470
0
85000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ulrichs, Timm (1940-): Körök (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelezve jobbra lent, számozva balra lent: 53/100, 62x44 cm. Hátoldalán kisebb felületi sérülésekkel (korábbi paszpartuzás nyomaival) / Ulrichs, Timm (1940-): Untitled. Silkscreen on paper, signed lower right, numbered 53/100 lower left, 62x44 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2854729
10896
470
0
16000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ujházi Péter (1940-): Makónyár. Ofszet, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel. Plexiüvegezett keretben. 30x42 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3127570
10897
470
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ujváry Lajos (1925-2006): Lovászi, 1960. Akvarell, golyóstoll, papír, jelzett. 23×39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2860697
10898
470
0
1600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ujváry Lajos (1925-2006): Olvasó hölgy portréja. Olajpasztell, karton, jelzett, jobb alsó sarkában sérült. 67x48,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse