Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Tassy Béla (1942-): Forgás. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (100/91). Paszpartuban. 45x34 cm
10875.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10876.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10877.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10878.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Tettamanti Béla (1946-2019): Jézus a kereszten (Anno 1888...). Tus, papír. Jelzés nélkül. Papírra kasírozva, papír alján feliratozott. Bal felső sarkában rajzot nem érintő kisebb sérüléssel. 32x27,5 cm
10879.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tóth Barna (1941-2021), 2 db mű: Jelmeztervek Kovács Kati énekesnő részére. Vegyes technika, kollázs, papír, egyik jelzett, 29,5x21 és 61×43,5 cm
10880.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10881.

Rufpreis:
8 000 HUF

10882.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10883.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Tóth Rozália (1946-2015): Őszi bíboralkony. Olaj, vegyes technika, farost, jelzett, 20x40cm. Dekoratív fakeretben.
10884.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Túry Mária (1930-1992): Széher út 74., Budapest. Rézkarc, papír. Jelzett. Kissé foltos. 25×29 cm.
10885.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Tóth Imre (1929-2004): Boglyák, 1980-as évek. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Debreceni Műhely címkéjével. Üvegezett fakeretben. 40×70 cm
10886.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF