Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3078130
10875
470
Tassy Béla (1942-): Forgás. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (100/91). Paszpartuban. 45x34 cm
3018240
10876
470
19000
2971014
10877
470
2890037
10878
470
3179274
10879
470
Tettamanti Béla (1946-2019): Jézus a kereszten (Anno 1888...). Tus, papír. Jelzés nélkül. Papírra kasírozva, papír alján feliratozott. Bal felső sarkában rajzot nem érintő kisebb sérüléssel. 32x27,5 cm 3159208
10880
470
Tóth Barna (1941-2021), 2 db mű: Jelmeztervek Kovács Kati énekesnő részére. Vegyes technika, kollázs, papír, egyik jelzett, 29,5x21 és 61×43,5 cm 3128915
10881
470
3139961
10882
470
3148248
10883
470
24000
3159893
10884
470
Tóth Rozália (1946-2015): Őszi bíboralkony. Olaj, vegyes technika, farost, jelzett, 20x40cm. Dekoratív fakeretben. 3182173
10885
470
Túry Mária (1930-1992): Széher út 74., Budapest. Rézkarc, papír. Jelzett. Kissé foltos. 25×29 cm.
3161856
10886
470
Tóth Imre (1929-2004): Boglyák, 1980-as évek. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Debreceni Műhely címkéjével. Üvegezett fakeretben. 40×70 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF