Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2971894
10899
470
3164640
10900
470
3146887
10901
470
Veress Elemér (1876-1959): Téli táj, Szeged, 1942. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 35×27,5 cm
3183764
10902
470
34000
Vasarely, Victor (1908-1997): Op-art kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (58/90), apró felületi sérülésekkel, alumínium keretben, 44x38,5 cm.
3177480
10903
470
Varga Mátyás (1910-2002): Krisztus, 1938. Linómetszet, papír. Jelzett a hátoldalán. 50x52 cm. 3177578
10904
470
Varga Mátyás (1910-2002) grafikus össz. 6 db műve: Budapest (2 db), Katona József Színház (2 db), Régi Nemzeti Színház Bp. a grafika egyes példányainak tulajdonosi névsorával (közte Major Tamás, Sinkovits Imre, Buza Barna stb.) és egy rajz a Vadahunyad-várról (1940), Klf. technikák, papír, jelzett a metszeten, rajzt jelzés nélkül. Klf. méretekben. 3177597
10905
470
Varga Mátyás (1910-2002) grafikus össz. 9 db műve: Portrék részben híres személyekről (Tamási Áron, Kodolányi János stb.). Klf. technikák, papír, részben jelzett. Klf. méretekben.
2864090
10906
470
22000
2971931
10907
470
65000
3182169
10908
470
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Patak mellett. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 30×39 cm
3182167
10909
470
4200
3142765
10910
470
Vén Zoltán (1941-): Jelenet (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VII/VIII számozással, 39x28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF