Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

10899.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10900.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Veress Elemér (1876-1959): Téli táj, Szeged, 1942. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 35×27,5 cm
10901.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vasarely, Victor (1908-1997): Op-art kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (58/90), apró felületi sérülésekkel, alumínium keretben, 44x38,5 cm.
10902.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Varga Mátyás (1910-2002): Krisztus, 1938. Linómetszet, papír. Jelzett a hátoldalán. 50x52 cm.
10903.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Varga Mátyás (1910-2002) grafikus össz. 6 db műve: Budapest (2 db), Katona József Színház (2 db), Régi Nemzeti Színház Bp. a grafika egyes példányainak tulajdonosi névsorával (közte Major Tamás, Sinkovits Imre, Buza Barna stb.) és egy rajz a Vadahunyad-várról (1940), Klf. technikák, papír, jelzett a metszeten, rajzt jelzés nélkül. Klf. méretekben.
10904.

Rufpreis:
5 000 HUF
16

Varga Mátyás (1910-2002) grafikus össz. 9 db műve: Portrék részben híres személyekről (Tamási Áron, Kodolányi János stb.). Klf. technikák, papír, részben jelzett. Klf. méretekben.
10905.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10906.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10907.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Patak mellett. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 30×39 cm
10908.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10909.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Vén Zoltán (1941-): Jelenet (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VII/VIII számozással, 39x28 cm
10910.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF