Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

10586.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

10587.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10588.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40). 45×34 cm / screenprint on paper, artist"s proof, signed
10589.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10590.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Marosi Ilona (1941-): Álarcos bogáncs. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 60×80 cm
10591.

Rufpreis:
8 000 HUF

Markó Ernő (1868-1945): Fények. Olaj, vászon, jelzett, javított. Dekoratív fakeretben, 73,5×60 cm
10592.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 3/50. 50x39 cm
10593.

Rufpreis:
6 000 HUF

Marosán Ferenc (?-2015): "Haiku (vonal)", 2000. Indigónyomat, tojáslevonat, merített papír, jelzett, számozott: I/III. 15x17 cm
10594.

Rufpreis:
4 000 HUF

10595.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10596.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Mokos József (1892-1972): Békéscsabai utca. Olaj, karton. Jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 16,5x24 cm.
10597.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF