https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2731007
10586
470
0
65000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Manfred Mohr (1938-): Geometrikus kompozíció, 2012-19. Computer print, papír, jelzett. E 1/1 számozással. Plexiüvegezett keretben, plexi kisé sérült. Egyedi, gyűjtői darab! 22,5x22,5 cm / Manfred Mohr (1938-): Geometric composition, 2012-19. Computer print on paper, signed. Numbered: E 1/1. Framed. 22,5x22,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2828733
10587
470
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45x34 cm / screenprint on paper, artist"s proof, signed
Das Lot is nicht erreichbar
3110593
10588
470
0
44000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40). 45,5x34 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3093508
10589
470
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40). 45×34 cm / screenprint on paper, artist"s proof, signed 3093500
10590
470
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45×34 cm / screenprint on paper, artist"s proof, signed
Das Lot is nicht erreichbar
3161384
10591
470
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Marosi Ilona (1941-): Álarcos bogáncs. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 60×80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3180232
10592
470
0
34000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Markó Ernő (1868-1945): Fények. Olaj, vászon, jelzett, javított. Dekoratív fakeretben, 73,5×60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3135045
10593
470
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 3/50. 50x39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3144439
10594
470
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Marosán Ferenc (?-2015): "Haiku (vonal)", 2000. Indigónyomat, tojáslevonat, merített papír, jelzett, számozott: I/III. 15x17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3025136
10595
470
0
11000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
MADARÁSZ ÁGOTA PÁL (?-): Sétálók, 1965. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben, 31,5×36,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3183510
10596
470
0
36000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mokos József (1892-1972): Bódvarákói rét. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 42x46 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3184340
10597
470
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mokos József (1892-1972): Békéscsabai utca. Olaj, karton. Jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 16,5x24 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse