Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 953
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3132343
10610
470
Molnár Dénes (1947-2000): Berethalom, Bierthälm (Erdély). Fametszet, papír, jelzett a hátoldalán a művész bélyegzésével, 9x13 cm. 3140391
10611
470
Mátrai Vilmos (1877-?): Mátyás templom, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 13,5×8,5 cm
3140365
10612
470
Mátrai Vilmos (1877-?): Aranykakas utca (Tabán), színezett rézkarc, papír, jelzett, 17×23 cm 3178220
10613
470
Montvai Attila (1942-): Kiállítási kép. Kollázs, xerox, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 20,5x17 cm 3140083
10614
470
Maksai János (1954-): Régi parasztház. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 50x80 cm. 3180989
10615
470
28000
Montarier, Hubert (1913-1970 v. 1973): Ábrándozó lány. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán a művész autográf francia ny. soraival. Üvegezett fakeretben. 35x48 cm 2898313
10616
470
Mészáros Lajos (1925-1971): Utcarészlet. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25×34 cm.
2631643
10617
470
3200
Mészáros Marianna (1963-): Barátok temploma, Kecskemét, Milleniumi sorozat 2., 2000. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (15/22), 11×25 cm 3003001
10618
470
80000
Márk Lajos (1867-1940): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Proveniencia: Orosz Péter, a 2007-ben megjelent Márk Lajos kötet szerzőjének és családjának gyűjteményéből. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 79×62 cm
2942924
10619
470
Peg Maltby (1899-1984): Ausztrál kisfiú, Nerida portréja. Olaj ,farost, jelzett, 38x28 cm
3124971
10620
470
Macskássy Izolda (1945-2021): Ádám. Selyem, vegyes technika, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. paszpartu piszkos 32x22 cm.
3073321
10621
470
28000
Müller-Brittnau, Willy (1938-2003): Kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, karton, jelzés nélkül, lapszéli egészen apró felületi sérüléssel, 28x28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF