Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

Molnár Dénes (1947-2000): Berethalom, Bierthälm (Erdély). Fametszet, papír, jelzett a hátoldalán a művész bélyegzésével, 9x13 cm.
10610.

Rufpreis:
1 800 HUF

Mátrai Vilmos (1877-?): Mátyás templom, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 13,5×8,5 cm
10611.

Rufpreis:
2 800 HUF

Mátrai Vilmos (1877-?): Aranykakas utca (Tabán), színezett rézkarc, papír, jelzett, 17×23 cm
10612.

Rufpreis:
4 000 HUF

Montvai Attila (1942-): Kiállítási kép. Kollázs, xerox, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 20,5x17 cm
10613.

Rufpreis:
3 000 HUF

Maksai János (1954-): Régi parasztház. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 50x80 cm.
10614.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Montarier, Hubert (1913-1970 v. 1973): Ábrándozó lány. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán a művész autográf francia ny. soraival. Üvegezett fakeretben. 35x48 cm
10615.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10616.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mészáros Marianna (1963-): Barátok temploma, Kecskemét, Milleniumi sorozat 2., 2000. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (15/22), 11×25 cm
10617.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10618.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10619.

Rufpreis:
8 000 HUF

10620.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10621.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF