Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 953

10767.

Rufpreis:
2 400 HUF

10768.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Soltra Elemér (1922-2013): Balatoni buzogány, 1960-as évek. Akvarell, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 42×25 cm
10769.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Sugár János (?-?, működött a XX. sz. első felében): Jávor Pál arcképe (A beszélő köntös), nyomat, papír, jelzett a nyomaton, Jávor Pál nyomtatott aláírásával. 13x9,5 cm
10770.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Sugár János (?-?) grafikus grafikái: reklám tervek, portrék, újságban megjelent grafikák eredetii és a megjelent változatok. összesen 10 db eredeti rajzzal.
10771.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Sugár János (?-?, működött a XX. sz. első felében) grafikus rajzai, össz. 10 db: Többségében portrék, többek közt híres filmszínészek, mint pl. Szeleczky Zita, Jávor Pál arcképei, többségében újságban megjelent grafikák eredeti változatai és a megjelent újságok hozzáadva, 1940 körül. Tus (9 db), nyomat (1 db), papír, mindegyik jelzett, egyik vágott. Klf. méretekben.
10772.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Salamon György (1948-): Vízparti pihenő (Balaton?). Olaj, farost, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 52x74,5 cm
10773.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Spányi Iréne (működött a XX. sz. elején): Párizsi portré, 1911. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 24×15,5 cm
10774.

Rufpreis:
6 000 HUF

10775.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Somorjai-Kiss Tibor (1959-): Mester utca 3 (Ferencváros, Budapest). Litográfia, papír, jelzett, számozott (VI/VIII), 28×21,5 cm
10776.

Gelöscht

Séday Éva (1929-2011): Táj. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40×30 cm
10777.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10778.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF